Sestito: Lai arī cik grūti būtu, nekad nedrīkst padoties

0 Komentāru
Sestito: Lai arī cik grūti būtu, nekad nedrīkst padoties
Foto: facebook.com/hcspartak

KHL regulārā čempionāta spēlē vakar Rīgas Dinamo izbraukumā ar 2:3 zaudēja Maskavas Spartak. Amerikāņu leģionārs Tims Sestito, kurš mačā izcēlās ar kautiņu un vārtu guvumu, pēc spēles sacīja, ka komanda nedrīkst padoties!

”Mēs atkal nebijām psiholoģiski gatavi, pamodušies. Zaudējām pirmos divus vārtus, spēlējot mazākumā. Turpmākajā spēles ritējumā turpinājās šīs sezonas stāsts – mēs nespējam realizēt savus momentus un gūt vārtus. Iespējas ir, bet ripa vienkārši nekrīt vārtos. Tā ir ļoti nomācoša sajūta.”

VIDEO: pirmā perioda vidū Tims Sestito izvicina dūres ar Romānu Tataļinu

”Mēs zaudējām 0:2. Stūrī iesitu pretiniekam, viņam tas nepatika un deva man pretī. To es izmantoju kā iespēju pamodināt gan sevi, gan komandas biedrus. Mēs vārtus guvām, ja tā var teikt, vienkārši. Ar metienu, kuru vārtsargs īsti neredzēja, jo skatu ļoti labi nosedza Gints Meija.”

FOTO: Dinamo aizraujošā mačā atzīst Maskavas Spartak pārākumu

”Ir grūti, ja izlīdzini rezultātu trešajā periodā, parādās kāda cerība, un atkal nonācām iedzinējos. Mēs spēlējām labi, vairākas maiņas prata viņus iespiest aizsardzības zonā, bet viņi guva vārtus, kas uzvaru atkal attālināja. Lai arī cik grūti mums būtu ar realizāciju, nekad nedrīkst padoties.”

Nākamā spēle rīdziniekiem paredzēta otrdien pret KHL čempioni Sanktpēterburgas SKA. ”Mums ir jāsaņemas un jāatrod pārliecība gan pašiem, gan kā komandai. Jāmet ripa uz vārtiem un jācīnās par atlēkušo. Tas arī viss.”

0 Komentāru