Seškārtējo KHL labāko tiesnesi Bulanovu negaidīti izslēdz no līgas tiesnešu saraksta

Pievienot komentāru
Seškārtējo KHL labāko tiesnesi Bulanovu negaidīti izslēdz no līgas tiesnešu saraksta
Foto: TASS/SCANPIX

Sešas reizes par sezonas labāko hokeja tiesnesi atzītais Vjačeslavs Bulanovs izslēgts no nākamās sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) tiesnešu saraksta, vēsta krievu mediji.

Bulanovs Zelta svilpes apbalvojumu saņēma no 2005. līdz 2007.gadam, kā arī 2009., 2010. un 2012.gadā, pēdējās trīs reizes tiekot atzīts par KHL labāko tiesnesi. Viņš pērn tiesāja arī pasaules čempionātā un tika uzskatīts par vienu no labākajiem Krievijas tiesnešiem.

Savukārt pirms desmit dienām Bulanovs saņēmis vēstuli no KHL Tiesnešu departamenta, kuru bija parakstījis tā brīža vadītājs Vladimirs Pļuščevs, kurā teikts, ka viņam netiks piedāvāts jauns līgums par KHL spēļu tiesāšanu. Bulanovs neslēpj, ka pēc šādas vēstules saņemšanas bijis šokā, jo nekādu citu sīkāku paskaidrojumu nav bijis . Zīmīgi, ka Pļuščevs vairs nav KHL Tiesnešu departamenta vadītājs, bet viņa vietā par pienākumu izpildītāju iecelts Mihails Kapralovs.

četras reizes, tostarp arī aizvadītajā sezonā, par KHL sezonas labāko tiesnesi ir atzīts Latvijas soģis Eduards Odiņš, kurš šo godu izpelnījās arī 2011., 2013. un 2014.gadā.