Sedlāčeks: uzvara Rīgas Dinamo bija nepieciešama

0 Komentāru
Sedlāčeks: uzvara Rīgas Dinamo bija nepieciešama
Foto: F64

Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionātā spēlē izbraukumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica spēcīgo Omskas Avangard vienību. Rīdzinieku vārtu vīrs Jakubs Sedlāčeks kļuva par vienu no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem un pēc mača atzina, ka Dinamo šis bija ļoti svarīgs panākums.

“Šī bija ļoti grūta spēle. Pēc iepriekšējā zaudējuma šodien gribējām reabilitēties. Astanā nospēlējām slikti, to negribējām atkārtot. Šodien bijām veiksmīgāki spēles beigās, un tas ir ļoti labi. Uzvara bija nepieciešama.”

FOTO: Rīgas Dinamo pieveic spēcīgo Omskas Avangard

Komanda šodien vēlējusies reabilitēties par zaudējumu Astanā: “Izbraukumā spēles ir grūtākas, tāpēc ļoti koncentrējos šim mačam. Pirmajā periodā nejutos pārāk droši, bet man tas ir normāli un jau pierasti. Kādu laiku nebiju spēlējis, bija arī KHL pārtraukums. Pēc pirmā perioda jau jutos pārliecinoši.”

VIIDEO: Cibuļskim skaisti vārti, Saulietim izcils bullītis – Dinamo uzveic Omsku

“Pirms spēles treneri mums teica, ka Omskas komanda spēlē nedaudz citādāk nekā iepriekš. Kā arī komanda bija piedzīvojusi zaudējumus, tā kā mums bija jābūt gataviem sīvai cīņai. Izcēla arī čehu spēlētājus, viņu meistarību. Protams, patīkami atvairīt Sobotkas pēcspēles metienu,” noslēdza Dinamo vārtu vīrs.

0 Komentāru