Savickis: Lēmums par Rīgas Dinamo nākotni atlikts vēl par nedēļu

0 Komentāru
Savickis: Lēmums par Rīgas Dinamo nākotni atlikts vēl par nedēļu
Foto: LETA

Lēmums par Kontinentālās Hokeja līgas Latvijas komandas Rīgas Dinamo nākotni atlikts vēl par nedēļu, aģentūrai R-Sport paudis AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Šosezon Rīgas Dinamo otro reizi savas pastāvēšanas vēsturē nesasniedza KHL Gagarina kausa izcīņu, turklāt nebija noslēpums, ka komanda atrodas arī finansiālās grūtībās.

Iepriekš Savickis izteicās, ka skaidrība par Latvijas komandas nākotni būs līdz maija beigām, bet pēc KHL reglamenta vienībām finansiālās garantijas par nākamo sezonu bija jāiesniedz līdz 30. aprīlim.

Lēmums atlikts vēl par nedēļu. Vēl nav visi dokumenti savākti, īsi izteicies Savickis. Būtībā mēs nopietni strādājam ar KHL vadību pie šā lēmuma risinājuma. Domāju, ka viss būs labi.

Savickis iepriekš paudis, ka vienības budžets gadā ir 12 miljoni eiro, bet, ja Rīgas Dinamo iekļūs KHL nākamās sezonas dalībnieku vidū, tai būs garantēta piedalīšanās sacensībās uzreiz uz trim gadiem.

Tikmēr AS Dinamo Rīga padomes loceklis Guntis Ulmanis sarunā ar aģentūru LETA šomēnes pauda, ka saistībā ar komandas nākotni kopumā ir labas ziņas un pamati ielikti. Tiesa, Ulmanis atturējās no sīkāka situācijas izklāsta, jo vairākas reizes risinājums esot bijis tuvu, taču allaž pār ceļu pārskrējis melns kaķis.

Kā zināms, šosezon Rīgas Dinamo otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu. Pēc sezonas vienības vadība atteikusies no komentāriem saistībā ar finansiālo situāciju, tomēr zināms, ka vadībai pret spēlētājiem joprojām ir algu parādi.

0 Komentāru