Saulietis: prieks par čaļiem, ka atrada spēkus

0 Komentāru
Saulietis: prieks par čaļiem, ka atrada spēkus
Foto: LETA

Vakar KHL regulārā čempionāta mačā Rīgas Dinamo ar 3:2 pēcspēles metienos pieveica Jekaterinburgas Avtomobilist vienību. Kaspars Saulietis realizēja izšķirošo “bullīti” un pēc mača uzslavēja komandas biedrus.

“Pirmā trešdaļa mums šodien neizdevās tik laba, kā bija plānots. Labi, ka pirms otrā perioda rezultāts bija tikai 0:1 un, pirmajā pārtraukumā, pamainījām, ko darām. Otrā trešdaļa jau bija laba – iemetām vārtus, izlīdzinājām rezultātu. Tā turpinājām spēlēt arī trešajā periodā. Žēl gan, ka uzreiz ielaidām vārtus pirmajā maiņā, bet malači, ka atspēlējāmies. Bija vēl iespējams gūt vārtus. Labi, ka spējām bullīšos izcīnīt uzvaru.”

FOTO: Rīgas Dinamo izbraukumā uzveic Avtomobilist

Grūtākā spēle izbraukumā bijusi trešā – pret Hantimansijskas Yugra komandu. “Šajā, garajā izbraukumā grūtākā spēle bija tieši trešā. Ķermenis arī nav mašīna, un tas jau pats sāk dzīvot pēc šīm laika zonām. Naktis sanāk saraustītas. Prieks par čaļiem, ka atrada spēkus. Neviena uzvara un punkti mums nenāk viegli.”

VIDEO: Saulietis iemet skaistu bullīti, Dinamo otro reizi sezonā pārspēj Avtomobilist

Saulietis ar precīzu pēcspēles soda metienu izcēlās arī uzvarā pār Omskas Avangard. “Treniņos metieni tiek atstrādāti un, ja sanāk, kāpēc gan to neatkārtot arī spēlē.” Tomēr Dinamo uzbrucējs atzīst, ka uzstādītie mērķi izbraukumā nav izpildīti: “Šis bija ļoti grūts izbraukums. Protams, nesasniedzām uzstādītos mērķus punktu ziņā. Labi, ka šo noslēdzošo spēli uzvarējām. Šis bija pēdējais, garais izbraukums. Tagad būs vairāk mājas spēles, kurās jācīnās par vietu izslēgšanas spēlēs.”

0 Komentāru