“Zemgale”/LLU noslēdz sadarbības līgumu ar Rīgas “Dinamo”

Pievienot komentāru
“Zemgale”/LLU noslēdz sadarbības līgumu ar Rīgas “Dinamo”
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Hokeja klubs “Zemgale”/LLU trešdien noslēdzis sadarbības līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Rīgas “Dinamo”, vēstī Jelgavas vienība.

Kā vēsta “Zemgales”/LLU kluba pārstāvji, vienošanās nākotnē palīdzēs veidot ciešāku sadarbību dažādās jomās.

Jelgavas kluba direktors Aivars Zeltiņš pauda gandarījumu par parakstīto sadarbības līgumu, kas ļaus klubam veidot ciešāku sadarbību ar Rīgas “Dinamo” gan dažādu organizatorisko jautājumu risināšanā, gan arī ar hokeju saistītos jautājumos, lai nākotnē nūjas sports Jelgavā attīstos vēl vairāk.

“Šobrīd sadarbībā ar Jelgavas Ledus sporta skolu spējam nodrošināt jaunu hokejistu apmācību un izaugsmi, sākot no pirmajiem soļiem uz ledus līdz profesionālam līmenim. Noslēgtais līgums dos iespēju mūsu spēlētājiem un jaunajiem hokejistiem, turpināt izaugsmi un sasniegt vēl augstāku profesionālo līmeni,” vienošanās nozīmīgumu uzsvēra Zeltiņš.

Vienlaikus sadarbības līgums ļaus pilnveidoties arī “Zemgale”/LLU treneriem, kuriem tiks piedāvāta iespēja piedalīties praktiskos treniņos ar Latvijas KHL klubu.

“Zemgale”/LLU vēsture aizsākās 2002.gadā, kad sadarbībā ar Aizsardzības ministriju tika izveidota Virslīgas komanda “ASK/Zemgale” ar bāzi otro sezonu strādājošajā Jelgavas ledus hallē. Augstākais komandas sasniegums ir sudraba medaļa Latvijas virslīgas hokeja čempionātā 2017./18.gada sezonā.