Visu mūžu esi sapņojis komentēt hokeju – piecelies no dīvāna un ieraksti video!

19 komentāri
Visu mūžu esi sapņojis komentēt hokeju – piecelies no dīvāna un ieraksti video!

Līdz 6. februārim ikvienam gribētājam ir iespēja piedalīties TVPlay Sports, Rīgas “Dinamo” un Skaties.lv rīkotajā komentētāju konkursā ”No dīvāna uz Arēnu”.

Varbūt ne gluži katrs no mums, tomēr lielai daļai no sporta līdzjutējiem kaut reizi dzīvē ir ienācis prātā, ka arī viņš taču varētu komentēt sportu. Un, iespējams ne sliktāk kā profesionālie komentētāji. Nu vismaz ne sliktāk kā komentētāji Latvijā!

TVPlay Sports, Rīgas “Dinamo” un Skaties.lv Tev šādu iespēju sagādās. Tev tikai jānofilmē video, kur Tu komentē kādu no “Dinamo” spēlēm, tas jāaugšupielādē failiem.lv, wetransfer.com vai līdzīgā platformā un jāreģistrējas konkursam – to visu var izdarīt tepat mazliet zemāk.

Konkursa uzvarētājs iegūs iespēju komentēt vienu trešdaļu kādā no Rīgas “Dinamo” spēlēm. Bet tā nebūs vienīgā balva –  labākie komentēšanas amatieri iegūs T kreklus ar “Dinamo” hokejistu parakstiem, varēs intervēt pašus hokejistus un piedalīties TV6 ekspertu studijā!

TVPlay Sports un Rīgas “Dinamo” pārstāvji izvērtēs iesūtītos materiālus, un 8. februārī tos varēs novērtēt ar Skaties.lv. Līdz 12. februārim varēs balsot par jaunajiem komentētājiem un noteikt konkursa uzvarētāju.

Tavām ērtībām te ir video, ko vari izmantot komentēšanai:

    Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

    19 komentāri