VIDEO: Rīgas Dinamo sīvā duelī zaudē divkārtējai KHL čempionei Kazaņas Ak Bars

0 Komentāru
VIDEO: Rīgas Dinamo sīvā duelī zaudē divkārtējai KHL čempionei Kazaņas Ak Bars
Foto: SERGEY LITVAK

Rīgas Dinamo piektdien viesos ar 1:2 zaudēja divkārtējai Gagarina kausa ieguvējai Kazaņas Ak Bars komandai. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guvis amerikāņu aizsargs Patriks Malens, kurš realizēja vairākumu. Savukārt pretiniekiem atzīmējās Mihails Varnakovs un Andrejs Popovs.

Kazaņas vienība uzbruka jau no pirmajām spēles minūtēm, taču cīņas rezultātu atklāt mājiniekiem neizdevās. Nedaudz vēlāk arī rīdzinieki atbildēja ar uzbrukumiem, taču spēles astotajā minūtē palika mazākumā, jo Malens par pretinieka turēšanu ar rokām saņēma divas soda minūtes. Lai gan vairākuma otrajā minūtē Ak Bars izdevās nostāties Dinamo aizsardzības zonā, taču rezultatīvi metieni vārtos nesekoja.

Nedaudz vēlāk jau Rīgas hokejistiem bija iespēja spēlēt vairākumā, kur viesi izcēlās ar pāris bīstamiem metieniem, turklāt Miķelis Rēdlihs meta garām tukšiem pretinieku vārtiem. Piecas minūtes pirms pirmā perioda beigām Kaspars Saulietis ar aktivitāti nopelnīja savai komandai vēl vienu vairākumu, kas ļāva Dinamo atklāt cīņas rezultātu. Teicami pie vārtiem nocīnījās Malens, kurš ieslidināja ripu mājinieku vārtos.

VIDEO

Periods noslēdzās ar hokejistu abpusējām kļūdām, taču abas komandas pretinieku kļūdas neizmantoja, līdz ar to rezultāta tablo pēc pirmā perioda vēstīja 1:0 Dinamo labā. Tiesa, otrās trešdaļas sākumā Ak Bars panāca izlīdzinājumu, precīzi metot Varnakovam. Pēc gūtajiem vārtiem mājinieki kļuva arvien aktīvāki, iespiežot Dinamo hokejistus viņu aizsardzības zonā. Ak Bars ieilgusī ofensīva deva rezultātu, jo perioda devītajā minūtē Popovs mājiniekus izvirzīja vadībā.

Pēc otrajiem vārtiem Kazaņas hokejisti turpināja dominēt laukumā, nedodot iespējas rīdziniekiem izveidot bīstamus uzbrukumus. Lai gan Dinamo hokejisti bija noguruši no pretinieku spiediena, tomēr viņi nepadevās un uz īsu brīdi iespieda arī pretiniekus viņu aizsardzības zonā. Tiesa, īsā aktivitāte panākt mača izlīdzinājumu nepalīdzēja. Četras minūtes pirms perioda beigām Dinamo nopelnīja iespēju spēlēt vairākumā. Viesiem ātri izdevās nostāties pretinieku aizsardzības zonā un labi saspēlēties, taču mestās ripas savu ceļu vārtos neatrada.

Arī vienādos sastāvos Rīgas spēlētāji turpināja spiest uz pretiniekiem, bet ar rezultatīviem metieniem Dinamo uzbrukumi nenoslēdzās. Perioda pēdējā minūtē mājinieki atguva mazākumā zaudētos spēkus, turklāt trešdaļas pēdējās sekundēs uz noraidīto soliņa devās Saulietis, tādējādi mača trešo nogriezni pretinieki sāka vairākumā, kuru gan nerealizēja. Perioda piektajā minūtē Popovam bija lieliska iespēja gūt savus otros vārtus, taču Dinamo vārtsargs Jakubs Sedlāčeks bija savos uzdevumu augstumos.

Arī trešdaļas turpinājumā Sedlāčeks vairākas reizes glāba rīdziniekus no trešajiem zaudētajiem vārtiem. Perioda otrajā pusē Rīgas hokejisti kļuva arvien aktīvāki, turklāt Tims Sestito norībināja vārtu pārliktni. Pēc iniciatīvas pārņemšanas viesi arvien vairāk spieda Ak Bars hokejistus viņu aizsardzības zonā, bet neizšķirtu rezultātu uz tablo tas nedeva. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas mazāk kā divas minūtes, mājinieki par skaitliskā sastāvā pārkāpumu nonāca mazākumā. Ieguvuši kontroli pār ripu, Dinamo nomainīja Sedlāčeku pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr divu vīru pārsvars netika izmantots, tādējādi Dinamo cieta zaudējumu ar rezultātu 1:2.

0 Komentāru