VIDEO: Rīgas “Dinamo” Jauno gadu sāk ar pārliecinošu uzvaru pār “Severstal”

1 komentārs
VIDEO: Rīgas “Dinamo” Jauno gadu sāk ar pārliecinošu uzvaru pār “Severstal”
Foto: F64

Rīgas “Dinamo” savā pirmajā Kontinentālās hokeja līgas mačā 2017.gadā, ar 5:2 savā laukumā pārliecinoši uzvarēja Čerepovecas “Severstal” hokejistus.

Vārtus rīdzinieku labā guva Roberts Lipsbergs, Krišjānis Rēdlihs, Gunārs Skvorcovs, Oskars Cibuļskis un Uvis Balinskis, kurš guva savus pirmos vārtus savā Kontinentālajā hokeja līgā. ”Severstal” rindās precīzi bija Dmitrijs Kagarļickis un Maksims Truņovs.

Video

Rīgas “Dinamo” komanda rezultātu atklāja jau trešajā minūtē, kad Lipsbergs izcēlās no vārtu priekšas pēc rikošeta. Savukārt otrie vārti sekoja vēl pēc nepilnām trim minūtēm – pretinieki pārkāpa noteikumus pret Miku Indraši un jau pēc 24 sekundēm vairākumā Krišjānis Rēdlihs izcēlās ar teicamu metienu no zilās līnijas. Kaut arī “Severstaļ” sāka veidot pirmos momentus, drīz vien Indrašim skaistā epizodē bija iespēja gūt arī trešos vārtus.

Foto

Rīdzinieki turpināja darboties pārliecinoši un nopelnīja vēl vienu vairākumu. Kaut tā ievadā neizdevās ilgstoši nostāties zonā, turpinājumā tika gūti identiski vārti otrajiem – šoreiz Krišjāņa Rēdliha metiena lidojuma virzienu nedaudz palaboja Skvorcovs. Pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem “Severstaļ” veica vārtsargu maiņu un Jakuba Kovārža vietā laukumā devās Romāns Smirjagins. Arī atlikušajā trešdaļas daļā ievērojams pārsvars piederēja mājiniekiem, pēc 20 spēlētām minūtēm rezultāts saglabājās 3:0.

Otrajā trešdaļā laukumā turpinājās identisks scenārijs – Rīgas “Dinamo” komanda turpināja dominēt laukumā un realizēja visus vairākumus, kas ļāva izcelties vēl divas reizes. Ceturtie vārti atkal tika gūti no zilās līnijas, šoreiz tālšāvienu veicot Cibuļskim, bet piekto reizi pretiniekus pārspēja jaunais Uvis Balinskis, kurš izcēlās pēc tam, kad bija pirmais pie atsistās ripas pēc Laura Dārziņa metiena.

Trešdaļas beigās arī “Severstaļ” ieguva pirmo vairākumu, spējot izveidot vairākus labus momentus, tomēr pārliecinoši rīdzinieku vārtos darbojās Jānis Kalniņš, saglabājot mājiniekiem vadību ar 5:0.

Izšķirošā perioda iesākumā “Dinamo” nopelnīja divus noraidījumus un palika trijatā. Lielo vairākumu “Severstaļ” izmantoja, no ļoti šaura leņķa izceļoties Dmitrijam Kagarļickim, bet kopumā cīņa ritēja daudz mierīgāk. Nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vēlreiz rīdzinieku noraidījumu izmantoja Maksims Truņovs, bet Latvijas komanda noturēja drošu panākumu ar 5:2.

Turpinājumā rīdzinieki ceturtdien un sestdien aizvadīs vēl divus maču savā laukumā, uzņemot līgas vicelīderi un spēcīgāko komandu – Maskavas CSKA un Sanktpēterburgas SKA. Pēc tam vienība dosies sezonas tālākajā izbraukuma sērijā.

1 komentārs