VIDEO: Rīgas Dinamo izcīna trešo punktu, papildlaikā piekāpjas Minskas Dinamo

0 Komentāru
VIDEO: Rīgas Dinamo izcīna trešo punktu, papildlaikā piekāpjas Minskas Dinamo
Foto: JEĻENA ĻEVŠINA

Rīgas Dinamo ceturtdien izcīnīja trešo punktu šajā sezonā, izbraukuma spēles papildlaikā ar 1:2 piekāpjoties Minskas Dinamo.

Rezultātu Minskas Dinamo atklāja pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigās, kad izcēlās Jevgēņijs Koviršins, bet trešajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca Lauris Dārziņš, izceļoties otrajā spēlē pēc kārtas. Uzvaras vārtus papildlaika pirmajā minūtē guva bijušais rīdzinieks Mets Elisons. Minskas Dinamo izmantoja vairākumu – vēl pamatlaika beigās 2+2 minūšu noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju nopelnīja Patriks Malens.

Video

Jau spēles otrajā minūtē Koltons Gilīss atstāja Rīgas Dinamo mazākumā. Tā ievadā viesus glāba Jakubs Sedlāčeks, bet turpinājumā vienība aizsardzībā darbojās pārliecinoši. Ja līdz pirmajam reklāmas pārtraukumam Minskas komanda pārliecinoši kontrolēja ripu, turpinājumā bīstamus momentus sāka veidot arī Rīgas Dinamo, un arvien biežāk mačā bija jāiesaistās arī pretinieku vārtsargam Benam Skrivensam. Labus momentus lielākoties radīja rīdzinieku leģionāri, tomēr vairāk uzbruka pretinieki.

Trešdaļas beigās pret Georgiju Pujacu tika pārkāpti noteikumi un arī Latvijas komanda ieguva vairākumu. Tajā vienu no labākajiem momentiem pēc individuāla gājiena radīja Miķelis Rēdlihs, tomēr rezultāts tā arī netika atklāts un pirmā trešdaļa noslēdzās ar 0:0.

Otrā trešdaļa sākās līdzīgā cīņā, bet drīz vien pēc pārkāpuma pret Kasparu Saulieti rīdzinieki atkal ieguva vairākumu. Labākā iespēja tajā bija pašās pēdējās sekundēs, bet Gilīsa metiens lidoja pret pārliktni. Arī pēc tam rīdzinieki turpināja uzbrukt un trešdaļas vidū viņiem pat uz ilgāku laiku izdevās pretiniekus iespiest savā zonā, tomēr allaž drošs vārtos bija Skrivenss.

Foto

Turpinājumā jau pēc Kristapa Zīles un Gunta Galviņa noraidījumiem Rīgas Dinamo gandrīz 50 sekundes palika trijatā pret pieciem pretiniekiem, tomēr aizsargi un Sedlāčeks nospēlēja pārliecinoši, tiekot galā ar visiem bīstamajiem momentiem. Kaut vēl vienu reizi tika satricināts arī Skrivensa sargāto vārtu pārliktnis, Minskas hokejistu spiediens turpinājās arī pēc vairākuma, un priekšpēdējā minūtē beidzot izdevās atklāt rezultātu, kad ar trešo mēģinājumu izcēlās Koviršins.

Trešās trešdaļas ievadā Miks Indrašis laukuma vidusdaļā izvirzīja Dārziņu ātrajā pretuzbrukumā, kurš izgāja viens pret vārtiem un pārspēja Skrivensu, panākot 1:1. Līdz ar to trešajā trešdaļā rīdzinieki vārtus guva pirmoreiz šosezon. Arī trešdaļas turpinājumā vairāk bīstamus momentus spēja izveidot rīdzinieki, tomēr divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām nācās palikt mazākumā, kad noraidījumu uz 2+2 minūtēm par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju nopelnīja Patriks Malens.

Pamatlaikā rīdzinieki noturēja savus vārtus neskartus un vien otrajā cīņā šosezon nodrošināja kopvērtējuma punktus, tomēr pagarinājumā, joprojām spēlējot mazākumā, jau pirmajā minūtē nācās kapitulēt, kad precīzs bija Elisons.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo maču Rīgas Dinamo komandā bija notikusi tikai viena izmaiņa – Edgara Kuldas vietā ceturtajā maiņā darbojās Māris Bičevskis.

Tagad Latvijas komandu gaida trīs mājas spēļu sērija, kura tiks iesākta sestdien ar maču pret Novosibirskas Sibir.

0 Komentāru