VĒSTURISKS VIDEO: Šehura un Bukarts ”uguņo”, ”Dinamo” pārspēj vareno Maskavas ”CSKA”

2013. gada 23. oktobrī Rīgas ”Dinamo” savā laukumā lieliskā cīņā ar 4:3 pieveica vareno Maskavas ”CSKA” vienību. Rīdzinieku rindās ”uguņoja” uzbrucēji Pols Šehura un Robrts Bukarts, kuri guva pa diviem vārtiem.

Mača rezultātu jau spēles otrajā minūtē atklāja Pols Šehura, kurš izmantoja teicamu Aleksandra Ņiživija piespēli. Pirmā perioda devītajā minūtē tablo vēstīja jau 3:0 Rīgas ”Dinamo” labā. Šehura guva otros vārtus, bet vēl vienus vārtus pievienoja Roberts Bukarts. Lai gan ”CSKA” dueļa gaitā izlīdzināja rezultātu, tomēr uzvaras vārtus guva Bukarts un ”Dinamo” svinēja lielisku uzvaru. Šovakar plkst. 19.30 Rīgas ”Dinamo” gaidāma cīņa ar ”Sarkanajām zvaigznēm” un dueli būs iespējams vērot kanālā ”TV6” un portālā Skaties.lv.