TOP 5 Rīgas ”Dinamo” aizvadītās sezonas kautiņi

1 komentārs
TOP 5 Rīgas ”Dinamo” aizvadītās sezonas kautiņi
RAIMONDS VOLONTS

Kautiņš hokeja spēlē ir neatņemama sastāvdaļa, kas šim sportam piedod savu ”odziņu” un tādā veidā pievilina sev skatītājus.

Lai gan šo hokeja sastāvdaļu esam vairāk ieraduši redzēt Ziemeļamerikā, arī Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas ”Dinamo” skatītājiem aizvadītajā sezonā sarūpējuši ne vienu vien boksa maču uz ledus.

Līdz ar to atzīmējot KHL kluba ”Dinamo” 12. sezonas noslēgumu, Skaties.lv apkopojuši sezonas labākos dueļus.

5. vieta – Marenis pret T. Zohornu

Sezonas pirmajā tikšanās reizē ar Habarovskas ”Amur” Rihards Marenis lielā ātrumā traucās uzbrukumā un, iespējams, nejauši uztriecās ”Amur” vārtu vīram Marekam Langhameram, ar ko mierā nebija pretinieku kapteinis Tomašs Zahorna.

Čehu hokejists uzreiz satvēra Mareni un aizstāvēja savu tautieti, pieveicot Mareni kautiņā.

4. vieta – Džeriņš pret Stefanoviču 

Varonīgi Benu Maršalu 11. februārī uz ”Arēna Rīga” ledus aizstāvēja Andris Džeriņš, iesaistoties sitienu apmaiņā ar Minskas ”Dinamo” uzbrucēju Mihailu Stefanoviču.

Lai gan Džeriņš šajā duelī nosacīti piekāpās, situāciju viņš noslēdza kā uzvarētājs, jo klāt 5 minūšu sodam par kaušanos, Stefanovičs saņēma vēl divas minūtes par grūdienu apmalē.

3. vieta – Giliss pret Romancevu 

28. janvārī savu pirmo kautiņu aizvadīja Koltons Giliss, kurš izpildīja spēka paņēmienu pret ”Sibir” aizsargu Nikolaju Timašovu.

Savu komandas biedru aizstāvēt steidzās Daniils Romancevs, tomēr viņam Giliss izrādījās par spēcīgu.

2. vieta – Eštons pret Voronkovu

Spēju izkauties 1. februāra mačā pret Kazaņas ”Ak Bars” nodemonstrēja viens no komandas līderiem – Kārters Eštons.

Kanādiešu uzbrucējs pēc nelielas pagrūstīšanās pie apmales ar ”Ak Bars” 19 gadus veco uzbrucēju Dmitriju Voronkovu nometa cimdus (interesanti, ka Voronkovs nenometa cimdus), un abi uzsāka dueli, kurā pārāks bija Eštons.

Ar Voronkovu gan ”Dinamo” rēķini nebija nokārtoti, jo komandu otrajā duelī sadot viņam nolēma dinamietis Reinis Lejnieks, kurš gan pats par to izpelnījās 5+20 sodu.

1.vieta – Gimajevs pret Osipovu/Giliss pret Lalondu

Topa 1. vieta ir īpaša, jo tajā ietverti veseli divi kautiņi, ko šogad ”Dinamo” sarūpēja 22. februāra mačā pie Vladivastokas ”Admiral”.

Pirmais cimdus (un pat ķiveri nometa) veterāns Sergejs Gimajevs, kurš ļoti klasiskā dūru cīņā izkāvās ar ”Admiral” aizsargu Aleksandru Osipovu.

Ar to gan komandām nebija gana – uzreiz pēc tam (precīzi piecas spēles laika sekundes vēlāk) cimdus nometa arī kanādieši Šons Lalonds un Koltons Giliss.