Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere – noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti

4 komentāri

Rīgas ”Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 2:4 zaudēja Kazaņas “Ak Bars”.

Trešajā periodā ceturtos vārtus “Ak Bars” labā guva Dmitrijs Voronkovs, kurš izmānīja “Dinamo” vārtsargu Jūliusu Hudāčeku, apslidoja vārtus un ieslidināja ripu vārtos.

Jau no paša uzbrukuma sākuma Voronkovs spēlēja ar attaisījušies ķiveri, par ko tiesnešiem par spēlēšanu ar neatbilstošu ķiveri bija Kazaņas uzbrucējam jāpiešķir 2 soda minūtes.

4 komentāri

Jaunākie sporta video

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

"Liverpool" otro nedēļu pēc kārtas iesit četrus vārtus un sagrauj "Southampton"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" gaida nopietns pārbaudījums - CSKA arī šosezon ir viens no spēcīgākajiem KHL klubiem