Tieši pirms astoņiem gadiem! Tagadējais dinamietis Gilīss AHL mačā tiek piekauts līdz asinīm

Pievienot komentāru
Tieši pirms astoņiem gadiem! Tagadējais dinamietis Gilīss AHL mačā tiek piekauts līdz asinīm
YOUTUBE

Kanādietis Koltons Gilīss arī Rīgā pazīstams kā spēlētājs, kurš vajadzības gadījumā spēs nomest cimdus – savās divās sezonās Rīgā līdz šim izkāvies divas reizes – pagājušajā sezonā ar Kazaņas ”AK Bars” spēlētāju Mihailu Sidorovu un šosezon ar Helsinku ”Jokerit” pārstāvi Oliveru Lauridsenu.

Tomēr, vēl spēlējot Ziemeļamerikā, cimdus Gilīsam nomest sanāca krietni biežāk, piemēram, 2010./2011. gada sezonā, ko viņš pavadīja AHL komandā Hjūstonas ”Aeros”, viņš izkāvās 5 reizes.

Pavisam noteikti pati asiņainākā no tās sezonas un, iespējams, pat visas karjeras asiņainākā cīņā uz ledus noritēja tieši pirms astoņiem gadiem pēc Latvijas laika 9. februārī (pēc ASV – 8. februārī).

Gilīss dūres spēlē pret Teksasas ”Stars” izvēzēja ar Džordiju Bennu. Tobrīd tikai 21 gadu vecais Gilīss nejauši uztriecās pretinieku vārtsargam. Benns Gilīsam to piedot nevarēja, tādēļ spēlētāji nometa cimdus. Tā izvērtās par pamatīgu divkauju, kur abi spēlētāji sit viens otram bez apstājas, tomēr gala iznākums bija Gilīsam neveiksmīgs – asiņaina seja un papildu kautiņam noraidījums par uztriekšanos vārtsargam, turklāt šis noraidījums komandu atstāja trijatā pret pieciem pretiniekiem.

Ieverības vērta ir arī komentētāja sajūsma par laukumā notiekošo.