Taisnīgi? Kādus vārtus Rīgas “Dinamo” un SKA spēlēs skaita un kādus neskaita?

15 komentāri
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Mēneša laikā Rīgas “Dinamo” aizvadīja divas spēles ar spēcīgo Sanktpēterburgas SKA. Un abu maču iznākumu lielā mērā izšķīra tiesnešu lēmums vienā gadījumā neieskaitīt un otrā ieskaitīt gūtos vārtus.

26. oktobrī “Arēnā Rīga” trešā perioda 5. minūtē, kad rezultāts bija 1:1, Andris Džeriņš pēc Gunārs Skvorcova ievirzīja ripu SKA vārtos. Tiesneši uzskatīja, ka Kevins Klarks ir traucējis vārtsargam Igoram Šestjorkinam un vārtus neieskaitīja. Pēc nepilnas minūtes Patriks Hērslijs guva Sanktpēterburgas otros vārtus un SKA izcīnīja uzvaru ar 2:1.

26. novembrī Cīrihes “Hallenstadion” trešā perioda 3.minūtē, kad rezultāts bija 1:1, Pāvels Dacjuks iemeta ripu “Dinamo” vārtos, bet vārtsarga laukumā atradās Maksims Karpovs. Neskatoties uz to, tiesneši vārtu guvumu ieskaita. 7 sekundes līdz mača beigām Aleksandrs Barabanovs iemeta ripu tukšajos “Dinamo” vārtos, un SKA uzvarēja ar 3:1.