Sotnieka superpiespēle un Protapoviča eleganti vārti sagādā Rīgas “Dinamo” uzvaru papildlaikā

2 komentāri
SEVERSTALCLUB.RU

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā ar 2:1 papildlaikā uzvarēja Čerepovecas ”Severstal”.

Uzvaras vārtus rīdzinieku labā papildlaika pirmajā minūtē pēc Kristapa Sotnieka superpiespēles no savas laukuma puses guva Aleksandrs Protapovičs.

Miķelis Rēdlihs, kurš aizvadīja savu 600.regulārās sezonas spēli, atdeva skaistu piespēli Brendonam Makmilanam, kad “Dinamo” otrajā periodā izlīdzināja rezultātu. “Severstal” labā vienīgos vārtus guva Bogdans Jakimovs.

Pirmajā periodā mājiniekiem bija izteikts pārsvars un vairāk metienu pa vārtiem. Vārtus gan mājinieki guva ne bez veiksmes palīdzības, desmitajā minūtē pēc Bogdana Jakimova metiena ripai no Roberta Mamčiča nonākot tīklā. Perioda otrajā pusē ar bīstamu epizodi pie mājinieku vārtiem atzīmējās iepriekšējā mača galvenais varonis Kārters Eštons, taču šoreiz viņam neizdevās ripu raidīt mērķī.

Otrajā periodā “Dinamo” spēli izlīdzināja, trešdaļas pirmajā pusē izturot divas minūtes mazākumā. Otrajā pusē, četrarpus minūtes pirms perioda beigām 1:1 panāca Makmilans, kuram ar neērto nūjas pusi asistēja Rēdlihs.

Rīdzinieki pie pirmās iespējas spēlēt vairākumā tika vien trešā perioda vidū, taču, spēlējot piecatā pret četriem, tā arī nevienu reizi neuzmeta pa vārtiem. Pēdējā minūtē viesi nedaudz saasināja situāciju pie pretinieku vārtiem, taču savu nepanāca un cīņa turpinājās pagarinājumā.

Tajā pēc nospēlētas pusminūtes Protapovičs atnesa “Dinamo” komandai uzvaru. Kristaps Sotnieks atdeva teicamu piespēli krievu uzbrucējam, kurš nonāca viens pret pretinieku vārtsargu Vladislavu Podjapolski, apspēlējot viņu un raidot ripu tīklā.

Rīdzinieki līgā ir četru atpalicēju komandu grupā, kurā bez pašiem ietilpst arī Minskas “Dinamo”, Čerepovecas “Severstaļ” un Čaļabinskas “Traktor”. Komandas satilpst trīs punktos, bet otrie šajā četriniekā šobrīd ar 27 punktiem ir rīdzinieki un pēdējie ar 25 punktiem – čerepovieši.

2 komentāri

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu