Soču lāstu noņēmušais Bērziņš: Sākumā gribēju dot piespēli, bet bija pārāk laba pozīcija

Sākumā gribēju dot piespēli, bet bija pārāk laba pozīcija, pēc uzvaras pār HK ”Sochi” teica izšķirošā metiena autors Daniels Bērziņš.

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas mačā ”Arēnā Rīga” ar 2:1 uzvarēja Jāņa Jaka HK “Sochi” komandu.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 88 sekundes, Mārtiņš Karsums laukuma malā izcīnīja ripu un piespēlēja to Bērziņam, kurš ar precīzu metienu raidīja to vārtos.

Tie bija Daniela pirmie vārti šajā sezonā.

Līdz pirmdienas vakaram Rīgas “Dinamo” ne reizi nebija uzvarējusi “Sochi” komandu pamatlaikā. Latvijas klubs divas reizes bija uzvarējis neērto pretinieku pagarinājumā un abos gadījumos uzvaras bija svinētas izbraukuma spēlēs.

Pirmos vārtus “Dinamo” labā trešā perioda septītajā minūtē vairākumā guva Nikolajs Jeļisejevs.

Daniela Bērziņa uzvaras vārti pret “Sochi” komandu:

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"