Savickis: Rīgas “Dinamo” budžets būs tāds pats kā aizvadītajā sezonā

2 komentāri
Savickis: Rīgas “Dinamo” budžets būs tāds pats kā aizvadītajā sezonā
RAIMONDS VOLONTS

Kontinentālās hokeja līgas vienības Rīgas “Dinamo” budžets nākamajā sezonā būs tikpat liels, kāds tas bija 2019./2020.gada sezonā, sarunā ar ziņu aģentūru TASS sestdien teica kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Pēc televīzijas kanāla PBK rīcībā esošās informācijas aizvadītajā sezonā “Dinamo” atalgojumam izlietoja 260 miljonus rubļu (3,1 miljons eiro).

2020./2021.gada sezonā algu griesti KHL klubiem noteikti 900 miljonu rubļu (10,88 miljoni eiro) apmērā.

“Budžets paliks iepriekšējās sezonas apjomā,” TASS teica Savickis.

Tāpat viņš apstiprināja, ka tiks samazināti arī laukuma izmēri “Arēnā Rīga”: “Laukumu noteikti pārtaisīsim”.

Viņš gan neprecizēja, vai tiks pāriets uz Somijas laukuma standartu (60×28 metri), vai uz Kanādas standartu (60×26 metri). Pateikts netika arī tas, kad tas tiks izdarīts.

Šobrīd “Dinamo” spēles aizvada uz lielā Eiropas izmēru laukuma (60×30 metri).

Jautājumā par galvenā trenera iecelšanu Savickis apliecināja, ka kandidātu vidū ir atgriezies Latvijas hokejs speciālists Leonīgs Tambijevs.

“Jaunumu galvenā trenera jautājumā šobrīd nav. Pie Tambijeva kandidatūras mēs atgriezīsimies,” teica kluba padomes priekšsēdētājs.

24.martā Tambijevs tika iecelts par KHL kluba Vladivostokas “Admiral” galveno treneri. Tomēr 1.aprīlī klubs paziņoja, ka nākamsezon KHL nestartēs, un 2.aprīlī Tambijevs TASS apstiprināja, ka pamet klubu.

Vakance “Dinamo” galvenā trenera amatā izveidojās pēc tam, kad kluba vadība izlēma nepagarināt līgumus ar visu kluba treneru kolektīvu.

“Dinamo” šosezon 62 spēlēs izcīnīja 41 punktu un palika priekšpēdējā vietā līgā, par diviem punktiem apsteidzot vien Minskas “Dinamo”.

“Play-off” jeb Gagarina kausa izcīņā klubam nav izdevies iekļūt jau sešas sezonas pēc kārtas.