Rozā kreklu spēlē Rīgas ”Dinamo” revanšējas ”Sibir” par zaudējumu Novosibirskā

Rīgas ”Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas mačā ”Arēnā Rīga” ar 4:1 uzvarēja Novosibirskas ”Sibir”, revanšējoties par zaudējumu izbraukumā pirms sešām dienām.

Krūts vēža apzināšanas mēnesī Rīgas ”Dinamo” spēli aizvadīja rozā formās.

Laukuma saimniekiem divus vārtus guva un vienu rezultatīvu piespēli atdeva Emīls Puarjē, bet pa reizei izcēlās Jere Karjalainens un Nikolajs Jeļisejevs. Puarjē šosezon guvis sešus vārtus, bet Jeļisejevs atzīmējies deviņas reizes.

“Dinamo” vadībā izvirzījās pēc nospēlētām 12 minūtēm, kad pēc Puarjē veiksmīgas saspēles ar Rīsu Skārletu ripa tika pāradresēta pie Karjalainena, kurš netraucēts panāca 1:0.

Rīgas “Dinamo” – “Sibir”. Pilns spēles apskats:

Otrā perioda 12.minūtē pēc Konstantīna Aleksejeva piespēles ripa trāpīja pa Ņikitas Šaškova slidu un nonāca Juhana Matsona sargātajos vārtos. Pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tika secināts, ka Šaškovs neveica tīšu kustību ar slidu un vārtu guvums tika ieskaitīts -1:1.

Trešās trešdaļas trešajā minūtē, spēlējot vairākumā, Jeļisejevs izdarīja metienu no kreisās puses un atguva rīdziniekiem vadību. Lielu lomu vārtu guvumā spēlēja Daniels Bērziņš, kurš traucēja pretinieku vārtsargam izsekot līdzi “Dinamo” hokejistu saspēlei.

Divas minūtes vēlāk uzbrukuma zonā no pretinieka veiksmīgi atbrīvojās Puarjē, kurš ar nekļūdīgu raidījumu nostiprināja mājinieku vadību – 3:1. Četras minūtes un desmit sekundes pirms pamatlaika beigām Puarjē mazākumā aizslidoja pretuzbrukumā un ar vieglu uzmetienu raidīja ripu mērķī.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"