Rīgas “Dinamo” zaudē vārtus 18 sekundes pirms pamatlaika beigām un pagarinājumā piekāpjas  Kuldas “Severstal”

7 komentāri
Rīgas “Dinamo” zaudē vārtus 18 sekundes pirms pamatlaika beigām un pagarinājumā piekāpjas  Kuldas “Severstal”
SEVERSTALCLUB.RU

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā zaudēja vārtus 18 sekundes līdz pamatlaika beigām un pagarinājumā ar 2:3 piekapās Artūra Kuldas Čerepovecas “Severstal”.

Latvijas komandas labā vārtus guva Lauris Dārziņš un Kristaps Zīle. Mājniekus vadībā izvirzīja Jevgeņijs Lapenkovs, Dmitrijs Markovins pamatlaika beigās izlīdzināja rezultātu, un pagarinājumā Aleksandrs Petuņins guva uzvaras vārtus.

Spēles pirmajās minūtēs no “Dinamo” komandas nopietni pretinieku vārtu drošību apdraudēja tikai Brendons Makmilans. Pirmie šajā mačā vārtus guva laukuma saimnieki, perioda devītajā minūtē Timura Biļalova atsisto ripu tīklā raidot Jevgēņijam Lapenkovam.

Tiesa, “Severstal” komandas prieki bija īsi, jo 34 sekundes vēlāk pēc Līnusa Videla piespēles no tuvas distances precīzi meta “Dinamo” kapteinis Dārziņš. Piecas minūtes pirms perioda beigām rīdzinieki tika pie iespējas spēlēt vairākumā, kurā Zīle palika nepieskatīts pie mājinieku vārtu stūra, latviešu aizsargam panākot 2:1.

Otrā perioda pirmajā pusē rīdzinieki izturēja mazākumu un vienubrīd sagādāja nopietnas problēmas laukuma saimniekiem, ar metienu izceļoties “Dinamo” jaunieguvumam Ruslanam Pedanam. Arī trešdaļas otrajā desmitminūtē Rīgas hokejisti izturēja vienu mazākumu un bija spiesti aizsargāties, jo krietni aktīvāki bija laukuma saimnieki. Pēdējā minūtē pēc “Severstal” hokejista metiena ripa nonāca uz “Dinamo” vārtu līnijas, taču sarkano robežu nešķērsoja.

Arī trešā perioda pirmajā pusē uz ledus dominēja laukuma saimnieki, turklāt “Dinamo” neizpildīja metienus pa “Severstal” vārtiem. Čerepovecas hokejisti turpināja dominēt un pēc vārtsarga nomaiņas 18 sekundes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu, precīzi metot Dmitrijam Markovinam.

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, līdz ar to bija jāaizvada pagarinājums. Tā otrajā minūtē līdz pretinieku vārtiem aizlauzās Mārtiņš Dzierkals, kurš gan nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu, taču tas izdevās Balinskim, kurš ripu raidīja tukšos vārtos. Tiesa, Dzierkals ripas saņemšanas brīdī atradās aizmugurē, un vārtu guvums netika ieskaitīts.

Turpretī pretinieki savu iespēju izmantoja, minūti vēlāk uzvaras vārtus gūstot Aleksandram Petuņinam.

7 komentāri