Rīgas “Dinamo” vēlreiz noliek pie vietas Daugaviņa un Karsuma Maskavas ”Spartak”

OKSANA DŽADANA, F64

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” ar 3:1 uzvarēja Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma Maskavas ”Spartak”.

Rīdzinieki pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, uzvaras vārtus trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām gūstot komandas jaunieguvumam Ņikitam Setdikovam. Pirmajā periodā mājiniekiem izcēlās Nerijus Ališausks, bet mača pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos ieraidīja Andris Džeriņš, kuram tas bija pirmais precīzais metiens sezonā.

Jau mača otrajā minūtē par pretinieku skaitliskā sastāvā pārkāpumu rīdzinieki tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču to neizmantoja. Tiesa, sestajā minūtē Ališausks ar tālu metienu raidīja ripu vārtos, lietuviešu aizsargam panākot 1:0.

Turpretī spēles otrajā divdesmitminūtē “Dinamo” pati pat trīs reizes spēlēja vairākumā, taču viena vīra pārspēks netika izmantots, turklāt periodā bija tikai viens metiens vairāk nekā pretiniekiem – 10:9. Tāpat rīdzinieki vairākumu nerealizēja arī otrā un trešā perioda mijā.

Kad komandas bija tikušas pāri pusei no trešdaļas, Andris Džeriņš izslidoja viens pret pretinieku vārtsargu Jūliusu Hudāčeku, taču savu iespēju neizmantoja. Turpinājumā, pretinieku uzbrukumā pēc Daugaviņa piespēles Maksims Gončarovs bez ripas apstādināšanas panāca 1:1.

Trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām “Dinamo” atgriezās vadībā, precīzi metot Setdikovam, kuram šī bija vien otrā spēle Latvijas kluba sastāvā. Viesi vārtsargu nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Džeriņš 24 sekundes pirms finālsvilpes raidīja ripu vārtos.