Rīgas “Dinamo” valdes priekšsēdētāja vietnieka amatā apstiprina Bunci

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” valdes priekšsēdētāja vietnieka amatā apstiprina Bunci
EDIJS PĀLENS, LETA

Kontinentālās hokeja līgas vienība Rīgas “Dinamo” valdes priekšsēdētāja vietnieka amatā pagājušās nedēļas kluba padomes un valdes sēdē apstiprināja Edgaru Bunci, pirmdien ziņots klubs tīmekļa vietnē.

Kluba preses dienests ziņo, ka 8.oktobrī notika AS “Dinamo Rīga” padomes un valdes sēde, kurā, pēc Edgara Bunča prezentācijas par redzējumu hokeja kluba turpmākajā darbībā padome vienbalsīgi apstiprināja Bunci valdes priekšsēdētāja vietnieka amatā.

Padomes sēdes laikā tika izskatīts jautājums par “Dinamo” komandas rezultātiem pēc desmit aizvadītām spēlēm KHL regulārajā čempionātā. Ņemot vērā, ka Covid-19 ir ļoti apgrūtinājis tā norisi, nekādi lēmumi par komandas sniegumu netika pieņemti.

Sēdē tika apspriesti jautājumi arī par papildu drošības pasākumiem Covid-19 apstākļos, kā prioritāti uzsverot visu iesaistīto drošību.

Šobrīd “Dinamo” ar sešiem punktiem 12 spēlēs ieņem pēdējo vietu starp 11 Rietumu konferences komandām, visā līgā apsteidzot tikai Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kam 13 dueļos ir trīs punkti mazāk.

“Dinamo” iepriekšējā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.