Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Rīgas “Dinamo” uzvar “Kunlun Red Star” un atstāj Pekinas klubu bez Gagarina kausa izcīņas

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” uzvar “Kunlun Red Star” un atstāj Pekinas klubu bez Gagarina kausa izcīņas
HCREDSTAR.COM

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā Novosibirskā ar 2:1 uzvarēja Pekinas “Kunlun Red Star”.

“Dinamo” komandā vārtus guva Kārters Eštons un Lauris Dārziņš.

Trešajā minūtē uz rīdzinieku vārtiem izrāvās Korijs Keins, taču Aleksandrs Salāks palika nepārspēts. Tuvojoties perioda vidum, Vitālijas Pavlovs uzbrukuma zonā ieguva ripu un īsi pēc tam apslidoja vārtus, ripu nogādājot pie Roberta Lipsberga, kurš to nespēja raidīt tukšos vārtos. Aptuveni minūti vēlāk Kirila Sļepeca izgājiens vienatnē pret vārtsargu tika atvairīts, bet īsi pēc tam savu komandu glāba arī Salāks. Perioda izskaņā aktīvāk spēlēja Ķīnas komanda, vienā no epizodēm uzsitot Salākam pa ķērājcimdu, kas nepatika “dinamiešiem”, taču pēc nelieliem asumiem spēlētāji devās atpūtā.

Otro periodu rīdzinieki iesāka ar iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču pirmais no tiem netika izmantots. To izdevās labot otrajā piegājienā, kad Eštons devītajā minūtē ar negaidītu kustību pārcēla ripu pāri Džeremija Smita plecam. Trīs minūtes vēlāk Dārziņš no aizvārtes saņēma piespēli no Roberta Lipsberga un starp vairākiem aizsargiem spēja raidīt ripu augšējā vārtu stūrī, panākdams jau 2:0. Otrā trešdaļa noslēdzās “Dinamo” zīmē, jo vienība nepilnas trīs minūtes līdz perioda beigām ieguva iespēju spēlēt vairākumā.

Noslēdzošais periods turpinājās ar viesu aktivitāti. Sākumā līdz vārtiem izrāvās Kirils Sļepecs, bet brīdi vēlāk Dārziņš ar Miķeli Rēdlihu divatā nespēja pārspēt Smitu. Trešdaļas turpinājumā mača temps nedaudz pierima, bet septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām Devante Smits-Pelijs saņēma piespēli no partnera un raidīja ripu jau tukšos vārtos, jo Salāks burzmā bija pazaudējis ripu. 20 sekundes vēlāk par spēli ar augstu paceltu nūju Uvis Balinskis bija spiests pavadīt divas minūtes uz noraidīto soliņa.

Mājinieki savu iespēju neizmantoja, bet viņus pasaudzēja arī Sļepecs, kurš kārtējo reizi bija nonācis vienatnē pret Smitu, taču šoreiz ripa lidoja pret vārtu pārliktni. Mača pēdējās minūtēs mājinieki aktīvi centās panākt neizšķirtu, lai saglabātu cerības par izslēgšanas spēlēm, tomēr nesekmīgi.

Ķīnas komandas sastāvā spēlēja Gunārs Skvorcovs, kurš laukumā pavadīja nepilnas deviņas minūtes, kuru laikā bloķēja vienu metienu. Viņa pārstāvētajam klubam pirmdienas duelī bija nepieciešama uzvara, lai saglabātu izredzes par izslēgšanas spēlēm.