Rīgas “Dinamo” tiek pie punkta, “bullīšos” pārāka ir “Lokomotiv”

1 komentārs
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” trešdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga” “bullīšu” sērijā ar 2:3 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Vārtus rīdzinieku labā guva Pāvels Černovs un Jevgeņijs Gračovs. “Lokomotiv” rindās pamatlaikā vārtus guva Arturs Kajumovs un Andrē Patersons. “Bullīšus” Jaroslavļai realizēja Jegors Korškovs un Vladimirs Tkačovs.

Vadībā mājinieki vairākumā izvirzījās 27.minūtē, kad pēc Toni Sunda piespēles Meta Vaita uzmetienam vārtu virzienā trajektoriju pamainīja Černovs, atklājot rezultātu – 1:0.

Jau pēc 14 sekundēm neuzmanīgas atspēles savā zonā rezultātā pie precīza metiena tika Arturs Kajumovs – 1:1. Rīdzinieku vārtos kļūdījās Iļja Proskurjakovs, kas atstāja brīvu vārtu tuvējo stūri.

43.minūtē pretuzbrukumā vadībā izvirzījās viesi, Rīsam Skārletam pārtraucot “Lokomotiv” piespēli ar ripas ieraidīšanu savos vārtos. Vārtu guvums gan tika ieskaitīts Magnusam Pējervi-Svensonam.

54.minūtē izlīdzinājumu mājinieku labā pretuzbrukumā guva Gračovs, kurš nodemonstrēja filigrānu individuālo meistarību. Vispirms viņš laukuma labajā malā apspēlēja viesu aizsargu Antonu Mališevu, bet pēc tam – arī vārtsargu Edvardu Paskvali, raidot ripu vārtos ar atsitienu no vārtu stabiņa.

Vairākumā, uz noraidīto soliņa sēžot Konstantinam Komarekam, viesiem bija vismaz divas teicamas vārtu gūšanas iespējas, taču veiksme bija “Dinamo” pusē, pamatlaikam beidzoties ar 2:2.

Arī pagarinājumā bīstamāki momenti veidojās pie mājinieku vārtiem, taču rezultāts nemainījās – 2:2.

Otrajā pēcspēles metienu sērijā Mets Vaits norībināja viesu vārtu konstrukciju, taču ripa vārtos lidoja tikai pēc viesu metieniem. Abās pēdējās sērijās Proskurjakovu apmānīja un no kreisās puses vārtus iemeta Jegors Korškovs un Vladimirs Tkačovs, ļaujot uzvarētāju lomā jaroslavļiešiem no Rīgas aizbraukt arī trešdien.