Rīgas “Dinamo” Tālajos Austrumos piekāpjas Habarovskas “Amur”

2 komentāri
HCAMUR.RU

Rīgas “Dinamo” trešdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 1:2 piekāpās Habarovskas “Amur”.

Jau pašā spēles ievadā par bīstamu spēli galvas un kakla rajonā 2+10 minūšu sodu saņēma Endrū O’Braiens, taču mājinieki rezultātu atklāja nepilnas septiņas minūtes vēlāk. Uz zilās līnijas pie ripas tika Sergejs Tereščenko, kura metienu neredzēja Iļja Proskurjakovs – 0:1. Perioda turpinājumā abas komandas piekopa noraidījumiem bagātu spēles stilu, taču rīdzinieki rezultātu izlīdzināt nespēja, savukārt Proskurjakovs vairākkārt glāba savu vienību no lielāka deficīta.

Arī otrajā periodā pārsvars vairāk piederēja mājiniekiem, kuri 2:0 panāca pēdējā trešdaļas minūtē. Skaitlisko vairākumu realizēja Valentīns Pjanovs. Savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs bija vērojams dinamisks hokejs abos laukuma galos. “Dinamo” savus goda vārtus iemeta aptuveni piecas minūtes līdz spēles beigām, kad Deniss Paršins, jau guļot uz ledus, piespēlēja Elisam, kurš bija nekļūdīgs no tuvas distances.

Iepriekš spēlē O’Braiens ar spēka paņēmienu satraumēja pretinieku kapteini Denisu Golubevu, bet Paršins cieta neilgi pēc rezultatīvās piespēles, kad saņēma sitienu pa galvu.

“Dinamo” šajā duelī pa pretinieku vārtiem izdarīja 40 metienus. “Amur” šajā duelī bloķēja 17 “dinamiešu” metienus, kamēr rīdzinieki ripas ceļā stājās astoņas reizes.

Lai arī “Dinamo” sezonas sākumā ir viens no labākajiem vairākumiem KHL, trešdien neizdevās realizēt nevienu no piecām iespējām.