Rīgas Dinamo svētdien cīnīsies par uzvaru ar Ābolu, Masaļski un Sotnieku

Rīgas Dinamo svētdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē 16:00 tiksies ar Toljati Lada komandu,. Spēli tiešraidē varēs vērot kanālā Viasat Sport Baltic, savukārt teksta video tiešraidē notikumiem laukumā varēs sekot līdzi portālā Skaties.lv.

Toljati Lada galvenais treneris ir Artis Ābols, aizsardzībā spēlē Kristaps Sotnieks un vārtus sargā Edgars Masaļskis – visi agrāk pārstāvējuši Rīgas Dinamo komandu. Iepriekšējos trīs mačus Lada aizvadīja izbraukumā un visos zaudēja. Iepriekšējā duelī ceturtdien, kurā ar 2:5 tika atzīts Oskara Bārtuļa pārstāvētās Vladivostokas Admiral komandas pārākums, pēc ilgāka pārtraukuma laukumā tika arī Masaļskis, tomēr viņš pirmajās 13 minūtēs ielaida trīs vārtus un tika nomainīts. Karjeru Latvijas izlasē noslēgušais vārtsargs šosezon KHL devies laukumā vien divos mačos, vidēji ielaižot 3,86 ripas un atvairot 86,8% metienu. Savukārt Sotnieks savas karjeras pirmajā leģionāra pieredzē deviņos mačos izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -3.

Šajā izbraukumā Rīgas Dinamo gaidāmas trīs spēles – trešdien rīdziniekiem pretim stāsies arī Ņižņekamskas Ņeftehimik hokejisti, bet piektdien būs jāspēkojas ar divkārtējo līgas čempionvienību Kazaņas Ak Bars. Rīgas Dinamo izbraukumā devusies ar 24 spēlētājiem, mājās atstājot savainotos Georgiju Pujacu un Edgaru Kuldu, kā arī uz fārmklubu Liepāja nosūtītos Ēriku Ševčenko un Filipu Toluzakovu. Tikmēr uzbrucējs Frenks Razgals pašlaik ir izbraukumā ar Krievijas Jaunatnes hokeja līgas komandu Rīga.

Turnīra tabulā Rīgas klubs ar sešiem punktiem 11 mačos ieņem 14.vietu Rietumu konferencē un noslēdzošo pozīciju visā līgā, kurā sacenšas 29 komandas. Savukārt Lada ar 14 punktiem 12 spēlēs ir Austrumu konferences desmitajā pozīcijā.