Rīgas “Dinamo” skaistā mačā apspēlē Hārtliju un viņa “Avangard”

3 komentāri
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” piektdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga” ar 3:0 uzvarēja Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”.

Vārtus uzvarētāju sastāvā guva Brendons Makmilans, Miķelis Rēdlihs un Lauris Dārziņš, bet vārtsargs Timurs Biļalovs atvairīja visus 34 pretinieku metienus.

Rīdzinieki jau pirmās trešdaļas ievadā divreiz nonāca mazākumā, jo noraidījumus nopelnīja Dārziņš un Koltons Gilīss. “Dinamo”, spēlējot nevienādos sastāvos, vārtus gan nezaudēja, turklāt mača pirmajās 20 minūtēs rezultāts tā arī netika atklāts.

Pēc tam arī otrajā periodā rezultāts ilgu laiku bija nemainīgs. Abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, tomēr mazākumos gan “Dinamo”, gan “Avangard” spēja savus vārtus nosargāt neskartus. Otrās trešdaļas 14.minūtē savu iespēju izmantoja Makmilans, kurš ripu raidīja vārtu tīklā pēc Kevina Klārka piespēles.

Rīgas komanda bija panākusi pārsvaru, turklāt perioda beigu daļā tika pie vēl vienas vairākuma iespējas, kura netika izmantota. Rīdziniekiem gan palika vēl 37 vairākuma sekundes noslēdzošajā trešdaļā, kuras tik un tā netika izmantotas.

“Avangard” komandu noslēdzošajā trešdaļā sarežģītā situācijā atstāja Viktors Stolberjs, kurš nopelnīja 2+2 minūšu noraidījumu. “Dinamo” viesus par to sodīja, vārtus ātri vien gūstot pieredzējušajam Rēdliham. Rīdziniekiem gan turpinājās vairākums, taču vēlreiz to izmantot neizdevās.

Spēles atlikušajās minūtēs mačs bija visai saspringts. “Avangard” centās atspēlēties, turklāt mača izskaņā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Šāda taktika nenesa augļus, jo ripu pārtvēra mājinieki, bet Dārziņš to meta tukšos vārtos. Līdz ar to “Dinamo” komanda izcīnīja uzvaru.