Rīgas “Dinamo” skaistā “bullīšu” sērijā uzvar Ābola “Lada” un izcīna otro uzvaru pēc kārtas

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” skaistā “bullīšu” sērijā uzvar Ābola “Lada” un izcīna otro uzvaru pēc kārtas
Foto: JEĻENA ĻEVŠINA

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” skaistā “bullīšu” sērijā ar 2:1 uzvarēja Arta Ābola trenēto Toljati “Lada” vienību, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Mača sākumā ripu vairāk kontrolēja viesi, vairākas reizes pārbaudot rīdzinieku vārtsarga Jāņa Kalniņa modrību, taču pēc tam iniciatīvu pārņēma laukuma saimnieki, labu izdevību atklāt rezultātu neizmantojot Indrašim. Arī nākamais bīstamais moments bija “Dinamo” komandai, uzbrukuma smailē nokļūstot Oskaram Batņam, taču arī viņam neizdevās pārspēt Antonu Krasotkinu.

Video: Rīgas “Dinamo – “Lada”

Savukārt pēc tam noteikumus pārkāpa “Dinamo” kanādiešu aizsargs Karls Stolerijs, bet “Lada” jau pēc deviņām sekundēm izmantoja viena vīra pārsvaru, no vārtu priekšas ar atkārtotu metienu izceļoties Valuiskim.

Arī perioda izskaņā mājinieki palika mazākumā, noraidījumu saņemot somu aizsargam Ansi Salmelam, taču spēles rezultāts līdz cīņas pirmā nogriežņa beigām nemainījās.

Pēc atpūtas rīdzinieki atlikušās 42 mazākuma sekundes izturēja un drīz vien atjaunoja izlīdzinājumu. Stolerijs, kurš tikai pirms brīža bija atgriezies no noraidīto soliņa, izdarīja metienu pa vārtiem, bet to priekšā teicami nospēlēja Indrašis. “Dinamo” kapteinis uztvēra Krasotkina atsisto ripu, nolika to sev pa metienam un netraucēts iemeta tukšā vārtu stūrī, iemetot savu 11.ripu sezonā.

Pēc tam spēles otrā trešdaļa aizritēja jau abpusēji bīstamos uzbrukumos, pie labām iespējām tiekot arī mājiniekiem, kuri gan vēl divas reizes palika mazākumā, vienu reizi arī pašiem nespējot izmantot skaitlisko pārsvaru. Tajā mājiniekiem gan neko daudz neizdevās izveidot.

Trešajā periodā un pagarinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Savukārt “bullīšos” rīdziniekiem uzvaru nodrošināja Denija Kristo metiens. Tiesa, par spēles varoni nu jau kārtējo reizi kļuva “Dinamo” vārtsargs Jānis Kalniņš, kurš atvairīja 32 no 33 metieniem, bet “bullīšos” uzvarēja divos no pieciem pretinieku izgājieniem.

1 komentārs