Rīgas “Dinamo” savā laukumā piekāpjas “Neftekhimik”

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga” ar 1:3 piekāpās Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Rezultātu 28 sekundes pirms pirmā pārtraukuma viesi atklāja vairākumā, kad noraidīts bija Mārtiņš Dzierkals. Ripa vārtu priekšā atlēca pie Rafaela Bikmuļļina, kurš to iemeta vārtos.

Periods beidzās ar 0:1, kaut gan mājinieki pārspēja viesus pēc metieniem pa vārtiem ar 14:6.

Otrā perioda vidū rīdziniekiem vajadzēja 23 sekundes, lai vairākumā atspēlētos. Pēc Meta Vaita un Pāvela Černova piespēlēm no vārtu priekšas izcēlās Mičels.

Neilgi pēc tam Ņižņekamskas hokejisti atbildēja ar diviem vārtiem 64 sekunžu laikā, vārtus gūstot Bulatam Šafiguļļinam un Liboram Hudāčekam.

Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem Aleksandru Lazušinu Rīgas vienības vārtos nomainīja Staņislavs Gaļimovs, kurš atlikušajā laikā palika “sausā”.

Iespēju atspēlēties pēdējā trešdaļā vēl vairāk samazināja Džeisī Lipona un Laura Dārziņa noraidījumi.

12.novembrī mājās paredzēts mačs ar “Sochi” komandu, divas dienas vēlāk vajadzēs krustot nūjas ar Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet 16.novembrī sērija noslēgsies ar dueli pret Gunāra Skvorcova pārstāvēto Pekinas “Kunlun Red Star”.