Rīgas “Dinamo” Sanktpēterburgā pārliecinoši zaudē SKA zvaigznēm

2 komentāri
Rīgas “Dinamo” Sanktpēterburgā pārliecinoši zaudē SKA zvaigznēm
SKA.RU

Rīgas “Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mačā ar 1:7 zaudēja vienai no līgas spēcīgākajām komandām Sanktpēterburgas SKA.

Rīgas “Dinamo” labā vārtus guva Miķelis Rēdlihs, kamēr SKA rindās divreiz izcēlās Sergejs Plotņikovs, bet pa reizei precīzi bija Dāvids Rundblads, Nails Jakupovs, Nikolajs Prohorkins, Pāvels Dacjuks un Andrejs Kuzmenko.

Spēles sākumā abas vienības apmainījās noraidījumiem, bet rezultāts vēl nemainījās, lai gan vairāk darba vārtos bija rīdzinieku vārtsargam Timuram Biļalovam. Tiesa, uzreiz pēc Mārtiņa Dzierkala atgriešanās laukumā no noraidīto soliņa SKA guva vārtus, tomēr tie netika ieskaitīti, jo tika traucēts Buiļalovam. Pēcāk rezultātu šajā mačā atklāja tieši Rīgas “Dinamo”, kad septītajā minūtē pēc atkārtota metiena vārtus guva Rēdlihs.

Cīņas 12.minūtē Plotņikovs gan panāca izlīdzinājumu, bet pēc tam rīdziniekiem izdevās izturēt Andra Džeriņa nopelnīto noraidījumu. Tiesa, arī turpinājumā Latvijas komandai bija problēmas ar disciplīnas ievērošanu, jo Rēdlihs par izrunāšanos saņēma desmit minūšu disciplināro sodu, kamēr pie divu minūšu noraidījuma tika Gints Meija. Vairākums ļāva SKA hokejistiem izvirzīties vadībā, 19.minūtē teicamu saspēli vārtu guvumā pārvēršot Rundbladam. Vēl 15 sekundes pirms beigām divu minūšu noraidījumu saņēma Uvis Balinskis, bet pirmais periods noslēdzās ar minimālu SKA pārsvaru.

Otrā trešdaļa Latvijas komandai sākās pagalam neveiksmīgi, jo jau 27.sekundē Jakupovs panāca 3:1, kas rīdzinieku galvenajam trenerim Ģirtam Ankipānam lika Biļalovu nomainīt pret Kristeru Gudļevski. Tiesa, tas gan cerēto rezultātu nedeva, lai gan pēc dažām sekundēm SKA nonāca mazākumā. Tā vietā nevis Rīgas “Dinamo” guva vārtus, bet to atkal paveica Sanktpēterburgas vienība – Gudļevskis pazaudēja ripu, kā rezultātā mazākumā to tukšos vārtos raidīja Plotņikovs.

Abas komandas turpināja pelnīt soda minūtes, tomēr Latvijas komandas vairākums joprojām bija nesekmīgs, turklāt otrās trešdaļas turpinājumā Rīgas “Dinamo” ielaida vēl divus vārtus, kad izcēlās Prohorkins un Dacjuks. Pēc tam Sanktpēterburgas vienībai savu pārsvaru bija iespējas pat palielināt, bet labi vārtos darbojās Gudļevskis. Līdz ar to otrā trešdaļa noslēdzās ar graujošu SKA pārsvaru 6:1.

Noslēdzošo trešdaļu Rīgas “Dinamo” hokejisti iesāka aktīvi un centās atspēlēties, taču tas neizdevās. Pēcāk komandai nācās spēlēt arī mazākumā, bet 48.minūtē jau septītos vārtus Sanktpēterburgas vienības labā guva Kuzmenko. Lai arī arī turpinājumā laukumā bija aktīvs hokejs, Laurim Dārziņam pat trāpot pa vārtu stabu, rezultāts vairs nemainījās, SKA svinot graujošu uzvaru ar 7:1.

2 komentāri