Rīgas “Dinamo” sadarbībā ar “Mārupes Hokeja savienību” audzinās jaunos talantus

Pievienot komentāru
Rīgas “Dinamo” sadarbībā ar “Mārupes Hokeja savienību” audzinās jaunos talantus
Foto: Sintija Zandersone / LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” parakstījusi sadarbības līgumu ar biedrību “Mārupes Hokeja savienība” par kopīgas sistēmas un integrētas sadarbības izveidi jauno talantu audzināšanā, informēja Rīgas “Dinamo” preses sekretārs Jānis Stepītis.

Sadarbības mērķis ir, lai jaunie spēlētāji nākotnē kļūtu par lietderīgiem hokejistiem gan Rīgas “Dinamo” komandai, gan Latvijas izlasei.

“Esam lēmuši par sadarbību ar Mārupes hokeja savienību, jo šajā klubā ir gan pie mums hokejista gaitas uzsākuši bērni, gan arī pie mums strādājuši un savā profesionālajā attīstībā auguši treneri,” teica Rīgas “Dinamo” kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis. “Mārupes Hokeja savienībai tas ir liels uzticības kredīts, bet esam pārliecinājušies, ka viņu uzsāktais darbs jauno hokejistu audzināšanā ir pareizs un sola labus rezultātus nākotnē. Ceram, ka Rīgas “Dinamo” jau tuvākajā laikā no Mārupes Hokeja savienības saņems jaunus un perspektīvus talantus.”

Rīgas “Dinamo” hokejisti un kluba vadība 29.janvārī piedalījās Mārupes hokeja halles atklāšanā un biedrības “Mārupes Hokeja savienība” jauniešu hokeja kluba dibināšanā.

“Rīgas “Dinamo” vadība seko Mārupes hokeja kluba attīstībai un, redzot pozitīvas tendences, kā arī iepazīstoties ar MHS hokeja nākotnes plāniem, nolēma parakstīt sadarbības līgumu līdz 2021.gada 31.maijam,” izteicies kluba padomes priekšsēdētāja padomnieks Normunds Sējējs.

Šādas sadarbības uzsākšanu noteicis arī apstāklis, ka Rīgas Dinamo 2003.gadā dzimušie bērni, pabeidzot savas hokejista gaitas Rīgas Dinamo sistēmā, kā nākamo klubu izvēlējušies tieši Mārupi.

“Mārupes Hokeja savienība ar savu mērķtiecīgo darbību hokeja attīstības virzienā apliecināja, ka arī no nulles nelielā laika periodā var izveidot hokeja sistēmu, kurai uzticas,” paudis Sējējs.

Līguma ietvaros biedrība “Mārupes Hokeja savienība” tiks nodrošināta ar Rīgas “Dinamo” treniņu metodiku visām vecuma grupām no U-8 līdz U-18, kā arī treniņu procesā tiks piesaistīti treneri, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un Latvijas hokeja attīstības perspektīvs redzējums, pauž Rīgas “Dinamo” komanda. Mārupes labākajiem jaunajiem hokejistiem tiks nodrošināta dalība prestižos turnīros ārzemēs, kuros regulāri līdz šim piedalījās Rīgas “Dinamo” jaunieši, bet labākajiem Mārupes labākajiem audzēkņiem tiks dota iespēja izmēģināt spēkus gan Krievijas Jaunatnes līgas (MHL) komandā “Rīga”, gan arī Rīgas “Dinamo” vienībā.

Tāpat Rīgas “Dinamo” sola veikt biedrības “Mārupes Hokeja savienība” interešu pārstāvēšanu hokeja institūcijās un organizācijās, kurās būs nepieciešams juridisks atbalsts spēlētāju pāreju jautājumos un līgumu atlīdzības jautājumos.