Rīgas “Dinamo” pirmo reizi izcīna uzvaru pamatlaikā pret neērto ”Sochi” komandu

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas mačā ”Arēnā Rīga” ar 2:1 uzvarēja Jāņa Jaka HK “Sochi” komandu.

Uzvaras vārtus Rīgas komandai 88 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Daniels Bērziņš. Pirms tam ripu pretinieku vārtos ieraidīja arī Nikolajs Jeļisejevs, kurš šajā sezonā izcēlies jau piecas reizes. Vārtus sargāja Juhans Matsons.

Soču lāstu noņēmušais Bērziņš: Sākumā gribēju dot piespēli, bet bija pārāk laba pozīcija

Pirmajā periodā pretiniekiem bija izteikts pārsvars uzbrukumā un trīsreiz vairāk metienu pa vārtiem – 12:4. Tiesa, Soču hokejisti neizmantoja nevienu no trim vairākumiem.

Rīgas “Dinamo” – “Sochi”. Pilns spēles apskats:

Spēles otrajā nogrieznī laukuma saimnieki izrādīja lielāku pretestību un cīņas gaita izlīdzinājās, taču arī “Dinamo” hokejisti nerealizēja trīs vairākuma iespējas.

Rīdzinieki vadībā izvirzījās trešā perioda septītajā minūtē, kad Jeļisejevs vairākumā, ieturot pauzi, izdarīja metienu pa vārtiem. Ripai vārtos palīdzēja nonākt Gints Meija, kurš pilnībā aizsedza viesu vārtsarga Magnusa Hellberga skatu.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Amirs Garajevs ar tālu un netraucētu metienu panāca neizšķirtu 1:1. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 88 sekundes, Mārtiņš Karsums laukuma malā izcīnīja ripu un piespēlēja to Bērziņam, kurš ar vienu māņkustību raidīja to mērķī – 2:1.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju