Rīgas “Dinamo” pirmajā spēlē pēc ilgās pauzes izbraukumā piekāpjas Minskas “Dinamo”

HCDINAMO.BY

Rīgas “Dinamo” trešdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 0:3 piekāpās Minskas “Dinamo”.

Latvijas klubs vēl nav pilnībā atguvies no otrā Covid-19 uzliesmojuma komandā, pirmajā izbraukumā pēc karantīnas ddodoties bez galvenā trenera Pētera Skudras. Rīgas vārtos KHL debiju piedzīvoja 19 gadus vecais Ēriks Vītols, atvairot 31 no 34 metieniem.

Jau pēc nospēlētām divām minūtēm viesi nonāca mazākumā, taču to izturēja un arī turpmākajā perioda gaitā neļāva Minskas hokejistiem izmantot savu pārsvaru. Līdzīgi arī otrās trešdaļas sākumā Latvijas komanda vēlreiz spēlēja mazākumā un arī šoreiz izturēja viena vīra pārspēku.

Otrā perioda astotajā minūtē pie abpusēja soda tika Endrū O’Braiens un Dmitrijs Buiņickis, tādējādi komandas turpmākās divas minūtes spēlēja ar četriem laukuma spēlētājiem. Šajā situācijā labāk noorientējās mājinieki, kuru aizsargs Brenans Menels mača 29.minūtē ar precīzu metienu noslēdza individuālu reidu pāri visam laukumam.

Četras minūtes vēlāk Baltkrievijas komanda dubultoja savu pārsvaru. Vārtus guva Jegors Šarangovičs, kurš pēc metiena no zilās līnijas pielika nūju ripas lidojuma ceļā un pārspēja Vītolu – 2:0.

Spēles trešo nogriezni ciemiņi iesāka aktīvi, taču vēlreiz tika sarūgtināti no Šarangoviča puses, trešdaļas devītajā minūtē baltkrievu uzbrucējam panākot jau 3:0.