Rīgas “Dinamo” piekāpjas arī Ņižņekamskas “Neftekhimik”

2 komentāri
Rīgas “Dinamo” piekāpjas arī Ņižņekamskas “Neftekhimik”
Foto: HCSALVAT.RU

Rīgas “Dinamo” trešdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma sērijas pēdējā mačā ar 0:2 zaudēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Trešdienas mača 15. minūtē rezultātu atklāja Pāvels Kuļikovs, bet otrās trešdaļas 16. minūtē izcēlās Pāvels Zdunovs.

Video: Ņižņekamskas “Neftekhimik” – Rīgas “Dinamo”. Labākie momenti

Maču Rīgas “Dinamo” kārtējo reizi neiesāka veiksmīgi un pirmā palika mazākumā, kad uz noraidīto soliņa devās Terijs Galjardi. Tiesa, šīs divas minūtes Latvijas komanda, kas mazākumā ir vājākā līgā, izturēja. Drīz vien arī rīdzinieki tika pie vairākuma, tomēr arī viņi neko bīstamu izveidot nespēja, un mačs turpinājās līdzvērtīgi.

Lai gan ilgstoši ļoti bīstami momenti tā arī netika izveidoti, piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām “Ņeftehimik” vienība pārņēma vadību, kad ātrajā uzbrukumā pirmais metiens lidoja garām, tomēr mājinieki atguva ripu un veica piespēli no aizvārtes, Kuļikovam nekļūdoties. Arī pēc vārtu guvuma turpinājās ļoti mierīga spēle, un rīdzinieki izturēja vēl vienu mazākumu, ko bija sagādājis Vitālijs Pavlovs, pēc 20 spēlētām minūtēm esot iedzinējos ar 0:1.

Otro trešdaļu daudz labāk sāka rīdzinieki, un astotajā minūtē Denijam Kristo bija lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu – pirmo viņa raidījumu atvairīja vārtsargs Iļja Ježovs, bet atkārtotais lidoja pret stabu. Jau brīdi vēlāk “Ņeftehimik” guva vārtus, tomēr pirms tam Rīgas “Dinamo” vārtsargs Džastins Pīterss bija izstūmis vārtus, līdz ar to rezultāts nemainījās.

Lai gan cīņa ritēja līdzīgi, trešdaļas beigās “Ņeftehimik” tomēr izcēlās otro reizi – atkal epizode sākās no aizvārtes, ripai no turienes nokļūstot vārtu priekšā, un pēc tam haotiskā situācijā, kur bija daudzi spēlētāji, tika ieraidīta vārtos.

Trešdaļas beigās pret jauno Emīlu Ģēģeri bija noteikumu pārkāpums, un Rīgas “Dinamo” nopelnīja vairākumu, tomēr tas viss netika izspēlēts, jo jau nepilnu minūti vēlāk arī viesi tika pie noraidījuma. Otrā trešdaļa tā arī noslēdzās ar rezultātu 0:2.

Trešajā trešdaļā “Ņeftehimik” hokejisti trīs reizes noraidījās, tomēr sešas vairākuma minūtes Rīgas “Dinamo” neizmantoja, samierinoties ar kārtējo zaudējumu. Bez gūtiem vārtiem Latvijas vienība palika otro reizi šosezon.

2 komentāri