Rīgas “Dinamo” piedzīvo pamatīgu zaudējumu pret Daugaviņa “Vityaz”

3 komentāri
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 1:6 zaudēja Kaspara Daugaviņa Maskavas apgabala “Vityaz”.

Rīgas komandā izcēlās kapteinis Lauris Dārziņš, bet “Vityaz” rindās jau otro spēli šosezon ar četriem rezultativitātes punktiem (2+2) noslēdza Daugaviņš. 26.septembrī pret Ufas “Salavat Julajev” Daugaviņš nopelnīja 1+3.

Viesi pirmos vārtus zaudēja jau septītajā minūtē, jo Džastins Denforts aiz vārtiem atrāvās no pretspēlētāja un uz “ūsiņām” piespēlēja Daugaviņam, kurš, neapstādinot ripu, izdarīja spēcīgu metienu un panāca 1:0. Rīdzinieki gan ilgi nekavējās, un minūti vēlāk “Vitjaz” zilo līniju pārslidoja Dārziņš, ripu atstāja Mikam Indrašim, bet pēc viņa metiena kapteinis bija pirmais pie ripas – 1:1.

Pirmā perioda vidū rīdzinieki ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, kur Dārziņš vārtu priekšā iespēlēja ripu, bet neviens no “dinamiešiem” pie tās netika. Pirmais periods noslēdzās neizšķirti – 1:1.

Otrās trešdaļas ievadā “Dinamo” uz priekšu veda Jānis Jaks, kurš centās saasināt situāciju pie pretinieku vārtiem. Septītajā minūtē Zeks Mičels devās uz noraidīto soliņa, bet mājinieki šo iespēju neizmantoja. Pēc Daugaviņa “nozvanītā” vārtu staba desmitajā minūtē, 2:1 tika panākts 11.minūtē, kad Denfortam vārtus palīdzēja gūt Daugaviņš.

“Vityaz” 3:1 panāca otrā perioda 17.minūtē, kad izcēlās Linus Hulstrēms, bet noslēdzošās 20 minūtes “rīdziniekiem” bija “īstais murgs”. Trešā perioda sākumā “Dinamo” vārtos stājās Staņislavs Gaļimovs, taču līdz finālsvilpei viņš tika pārspēts trīs reizes. Četras minūtes līdz dueļa beigām Pāvels Varfomolojevs vairākumā pēc Daugaviņa piespēles panāca 4:1, minūti vēlāk Latvijas izlases kapteinis sev noformēja 2+2, bet gala vārdu pēdējā minūtē teica Artjoms Ivanjuženkovs.