Rīgas ”Dinamo” piecu spēļu izbraukumu sāk ar zaudējumu pret “Severstal”

SEVERSTALCLUB.RU

Rīgas ”Dinamo” piektdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē  ar 2:3 piekāpās Čerepovecas “Severstal”.

Rīdziniekiem vārtus guva Džeisī Lipons un Rīss Skārlets.

Mača ievadā cīņa ritēja pārsvarā viduszonā, bet pirmie priekšrocību ieguva mājinieki, jo septītajā minūtē “Dinamo” komandu mazākumā atstāja Daniels Bērziņš. “Severstaļ” gan kļūdījās pēc iemetiena, kas ļāva Liponam izslidot vienam pret vārtsargu un panākt 1:0, rīdziniekiem gūstot sezonas pirmos vārtus mazākumā.

Mazākumu viesi izturēja, taču aptuveni piecas minūtes pirms pirmā perioda beigām “Dinamo” kļūdījās savā aizsardzības zonā, kas Aleksandram Petuņinam netraucēti ļāva panākt 1:1. Otrā perioda pirmajā pusē “Dinamo” divreiz nonāca mazākumā, taču spēlēja aktīvi un apdraudēja pretinieku vārtus.

Pārtraukumā gan nācās doties iedzinējos, jo piecas minūtes pirms trešdaļas beigām Maksims Kazakovs palika nepieskatīts vārtu priekšā, krievu uzbrucējam panākot 2:1 “Severstaļ” labā. Jau trešā perioda ceturtajā minūtē mājinieki dubultoja savu pārsvaru, izgājienu vienatnē pret Ivanu Naļimovu izmantojot Jākobam Berjlundam.

Pēc ielaistajiem vārtiem “Dinamo” tika pie iespējas spēlēt vairākumā un perioda astotajā minūtē vienus vārtus atguva, Skārletam pretiniekus pārspējot ar tālu metienu. Trešdaļas otrajā pusē atspēlēties neizdevās un tika piedzīvots minimāls zaudējums ar 2:3.

Rīdziniekiem pēc spēles pret Čerepovecas komandu izbraukumā paredzēti vēl četri mači, pēdējo no tiem 23.janvārī aizvadot pret Maskavas “Dynamo”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”