Rīgas “Dinamo” pēc neveiksmīga pirmā perioda zaudē ”Lokomotiv”

6 komentāri

Rīgas “Dinamo” svētdien Kontinentālā hokeja līgas spēlē ”Arēnā Rīga” ar 0:4 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”.

“Dinamo” iedzinējos nonāca spēles ceturtajā minūtē, kad pēc nule kā izturēta mazākuma tomēr nespēja atgriezties piecu hokejistu sastāvā, kas Arturam Kajumovam ļāva panākt 1:0. Pēc 34 sekundēm Deniss Aleksejevs izslidoja viens pret Mateju Mahovski un ātri vien dubultoja “Lokomotiv” pārsvaru.

Zubovs: Sākām spēlēt tikai no otrā perioda

Mača sestajā minūtē viesu nākamajā vairākumā Georgijs Ivanovs pielika nūju pie tālā vārtu stabiņa un ievirzīja ripu “Dinamo” vārtos. Rezultāts 0:3 rīdzinieku treneru korpusam lika pieņemt lēmumu Mahovski nomainīts pret Juhanu Matsonu. Pavisam neapskaužamā situācijā rīdzinieki nonāca trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad vēl vienu vairākumu realizēja Pāvels Kraskovskis – 4:0.

Rīgas “Dinamo” – “Lokomotiv”. Pilns spēles apskats:

Otrajā periodā mājinieki izlīdzināja cīņas gaitu, bet lielu lomu rezultāta noturēšanā spēlēja vārtsargs Matsons, kurš vairākās situācijās glāba laukuma saimniekus. Arī trešajā trešdaļā rezultāts palika nemainīgs un “Dinamo” piedzīvoja zaudējumu ar 0:4. “Sauso” uzvaru “Lokomotiv” vārtos svinēja Edvards Paskvāle.

“Dinamo” šobrīd Reitumu grupas turnīra tabulā ar diviem punktiem piecos mačos ieņem pēdējo – 12.vietu, bet “Lokomotiv” ar pieciem punktiem Rietumos ir astotā.