Rīgas “Dinamo” pašās mača beigās piekāpjas trīskārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem

0 Komentāru
Rīgas “Dinamo” pašās mača beigās piekāpjas trīskārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” ar 1:2 zaudēja Kazaņas “Ak Bars”.

Vienīgos “Dinamo” vārtus guva Andris Džeriņš. Rīdzinieku vārtos ripas iemeta Emils Gaļimovs un Dmitrijs Voronkovs.

Jau spēles pirmajā minūtē uz pretinieka provokāciju “iekrita” Reinis Lejnieks, kurš cīņā iepretim vārtiem apķēra “Ak Bars” hokejistu, īsi pēc tam nometa cimdus un reizi iesita viņam pa seju. Par šādu gājienu Lejnieks tika sodīts ar 5+10 minūšu sodu, kā rezultātā viņš tika aizsūtīts uz ģērbtuvēm.

Viesi laiku velti netērēja un izmantoja savu iespēju skaitliskajā vairākumā, precīzi metot Emīlam Gaļimovam. Perioda turpinājumā abas vienības spēkojās līdzīgi, bet tuvojoties pārtraukumam, aktīvāku sniegumu demonstrēja rīdzinieki, vairākkārt mēģinot apdraudēt “Ak Bars” vārtus. Šāds spēles stils nesa augļus, jo pretinieki nopelnīja divu minūšu sodu, bet īsi pēc tam Džeriņš ar spēcīgu metienu augšējā vārtu stūrī panāca izlīdzinājumu.

Otro periodu mājiniek iesāka skaitliskajā vairākumā, ko gan neizdevās izmantot, bet neilgi pēc tam viesi vēlreiz pārkāpa noteikumus, taču arī šoreiz Timurs Biļalovs palika nepārspēts. Mača turpinājumā abas komandas ar ripu lielākoties spēlēja gar laukuma apmalēm, skatītājiem gana bieži redzot arī spēka divcīņas.

Četras minūtes līdz otrās trešdaļas beigām noraidījumu par pretinieka turēšanu saņēma Kārters Eštons. Viesi skaitliskajā vairākumā aktīvi uzbruka un trīs minūtes līdz spēles beigām pat iesaistītājās asumos, kas gan ātri aprimās. Pēdējā minūtē viesi uz ilgāku laiku iespieda “Dinamo” savā aizsardzības zonā, taču 40 minūtes noslēdzās neizšķirti 1:1.

Noslēdzošais periods iesākās ar iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, kurā Miķelis Rēdlihs izdarīja bīstamu metienu no tuvas distances, kas gan nebija precīzs. Līdz pat trešdaļas pēdējai minūtei abas komandas spēlēja līdzīgi un bieži iesaistījās divcīņās par ripu, taču ripas vārtu virzienā lidoja visai reti. Tuvojoties mača beigām, virsroku ņēma “Ak Bars” komandas, kas aktīvi lūkoja pēc iespējām gūt vārtus.

Viesu neatlaidība atmaksājās, jo pēc aizsarga metiena, vārtu priekšā “nokapāja” Dmitrijs Voronkovs, panākdams 2:1. Atlikušajās sekundēs “Dinamo” spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, taču “golu” neizdevās iemest, piedzīvojot jau 12.neveiksmi pēc kārtas.

0 Komentāru