Rīgas ”Dinamo” pašaizliedzīgā mačā papildlaika pēdējā minūtē piekāpjas Austrumu konferences grandiem ”Avtomobilist”

Pievienot komentāru
Rīgas ”Dinamo” pašaizliedzīgā mačā papildlaika pēdējā minūtē piekāpjas Austrumu konferences grandiem ”Avtomobilist”
KASPARS VOLONTS

Rīgas ”Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas mačā ”Arēnā Rīga” papildlaikā ar 2:3 zaudēja vienamno spēcīgākajiem Austrumu konferences klubiem Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

“Dinamo” labā vārtus guva Genadijs Stoļarovs un Kristaps Zīle. Rīdzinieku vārtsargu Staņislavu Gaļimovu pārspēja Ņikta Trjamkins, Dens Sekstons un Aleksejs Makejevs.

Rezultātu trešās minūtes beigās atklāja Stoļarovs, kuru uz tikšanos gandrīz vienatnē ar viesu vārtsargu Jakubu Kovāržu ar piespēli no savas zonas ar atsitienu no borta aizsūtīja Zīle. Neitralizējot viesu aizsarga centienus viņam kavēt, Stoļarovs apspēlēja vārtsargu, pa ledu raidot ripu vārtos.

Rezultātu mazākumā, kuru komandai sagādāja eksrīdzinieks Čārlzs Genovejs, astotajā minūtē izlīdzināja Ņikita Trjamkins, trāpīdams tālajā stūrī vārtsargam virs ķērājcimda.

Tajā pašā vairākumā 32 sekundes pēc vārtu zaudējuma Zīle atkal izvirzīja mājiniekus vadībā, pēc Mika Indraša metiena pa vārtiem ripai atlecot vārtu priekšā tieši pie “Dinamo” aizsarga. Rezultatīva piespēle arī Laurim Dārziņam.

Vārtus izgājienā pret viesu vārtsargu neguva Indrašis, arī Stoļarovs no izdevīgas pozīcijas neiemeta ripu vārtos.

Jekaterinburgas hokejisti rezultātu uz tablo līdzsvaroja Dens Sekstons, no vārtu priekšas pārspējot Staņislavu Gaļimovu ar metienu augšējā stūrī – 2:2.

Pamatlaiks tā arī noslēdzās ar 2:2, rīdziniekiem nopelnot pirmo punktu turnīra tabulā mēneša laikā.

Pagarinājumā viens ar vārtsargu izgāja Mets Vaits, bet divcīņā uzvarēja Kovāržs.

61 sekundi pirms papildlaika beigām rīdzinieki mainoties pārkāpa skaitliskā sastāva noteikumu, un viesiem bija vajadzīgas 36 sekundes, lai pēc Alekseja Makejeva metiena izrautu uzvaru – 3:2. šo vārtu gūšanā pie rezultatīvas piespēles tika arī Genovejs.

Staņislavs Gaļimovs mājinieku vārtos atvairīja 41 pretinieku metienu, kamēr ar 22 rīdzinieku metieniem tika galā Kovāržs.