Rīgas “Dinamo” pārliecinoši piekāpjas Habarovskas “Amur” hokejistiem

0 Komentāru
Rīgas “Dinamo” pārliecinoši piekāpjas Habarovskas “Amur” hokejistiem
Foto: DINAMO RĪGA

Latvijas klubs Rīgas “Dinamo”, turpinot savu šīs sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu Kontinentālās hokeja līgā (KHL), sestdien devīto reizi sezonā nespēja gūt vārtus un ar 0:5  piekāpās Habarovskas “Amur” hokejistiem.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet pēc tam mājiniekiem piederēja liels pārsvars, kas vainagojās ar pieciem “Amur” precīziem metieniem. Mājinieku vārtsargs Juha Metsola atvairīja 15 rīdzinieku metienus un sesto reizi sesonā palika “sausā”.

Video

Pirmajā trešdaļā norisinājās līdzīga spēle, un abām komandām bija pa dažām labām iespējām izcelties, tomēr tās palika neizmantotas. Rīdzinieki astotajā minūtē pēc Roberta Lipsberga noraidījuma palika mazākumā, tomēr to izturēja, savukārt perioda beigās izcēlās asumi, pēc kuriem abpusējo noraidījumu saņēma Georgs Golovkovs un mājinieku spēlētājs Vladislavs Ušeņins.

Pirmajā periodā rīdzinieku vārtsargs Jānis Kalniņš atvairīja deviņus metienus, kamēr “Amur” ripu ķērājs Metsola tika galā ar septiņiem pretinieku raidījumiem.

Tikmēr otrajā trešdaļā laukumā jau dominēja “Amur” vīri. Vispirms 23.minūtē pēc tālas piespēles un rīdzinieku kļūdas uz savas zonas zilās līnijas, metiena pozīcijā nokļuva Kirils Kapustins, kurš trāpīja vārtu augšējā stūrī. Savukārt vēl pēc septiņām minūtēm Vjačeslavs Ušeņins bija precīzs no tuvas distances.

Turpinājumā rīdzinieki spēlēja vairākumā, taču izveidot bīstamus momentus viņiem neizdevās, kamēr punktu trešdaļai pēc skaistas izspēles pielika “Amur” leģionārs Kristiāns Kūsela, trešo reizi pārspējot Kalniņu.

Otrajā periodā Rīgas “Dinamo” pa pretinieku vārtiem izdarīja tikai četrus metienus.

Spēles gaita neko daudz nemainījās arī spēles beigu nogrieznī, kurā “Amur” rindās savus otros vārtus mačā guva Vjačeslavs Ušeņins, kurš realizēja vairākumu, bet vēl pēc divām minūtēm Jans Kolāržs panāca arī 5:0 laukuma saimnieku labā.

Pēc sestdienas mača rīdzinieki viesosies arī pie Ķīnas kluba Pekinas “Kuņluņ Red Star” un Baltkrievijas komandas Minskas “Dinamo”.
0 Komentāru