Rīgas “Dinamo” pārbaudes spēlē atkārtoti zaudē “Jokerit”

1 komentārs
RAIMONDS VOLONTS

Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” piektdien Somijā pārbaudes spēlē ar 2:5 atkārtoti zaudēja Helsinku “Jokerit”.

Rezultātu desmitajā minūtē ar metienu no zilās līnijas atklāja Henri Ikonens. 13.minūtē viņa tautietis Peters Tivola izrādījās acīgākais mājinieku vārtu priekšā, pārspējot vārtsargu Janni Juvonenu. Rezultatīva piespēle ieskaitīta arī Sebastianam Venstremam un Hanteram Šinkarukam, kuri arī centās pārspēt vārtsargu no vārtu priekšas.

16.minūtē mājinieki realizēja vairākumu, Veli-Mati Savinainenam ripu dabūjot vārtos pēc atsitiena pa vārtsargu Jāni Vori.

“Dinamieši” vēlreiz izlīdzināja rezultātu pēc 112 otrajā periodā spēlētām sekundēm, kad rīdzinieki izcīnīja ripu viesu zonā pie apmales, tā nonāca pie Venstrema, kurš no zonas vidus pārspēja vārtsargu ar metienu vārtu labajā augšējā stūrī – 2:2.

28.minūtē vēlreiz vadībā izvirzījās mājinieki, no tuva attāluma vārtos trāpot Jonam Nūrmanam – 3:2, bet 46.minūtē pārsvaru dubultoja Ikonens, gūdams savus otros vārtus mačā.

Rīdzinieki mēģināja samazināt atpalicību, tai skaitā vairākas minūtes pirms mača beigām nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, no vārtu priekšas meta Nikolajs Jeļisejevs, taču 97 sekundes pirms mača beigām Juliuss Juntila ieguva ripu savā zonā, ieslidoja rīdzinieku laukuma pusē un ieraidīja to tukšos vārtos – 5:2.

Ceturtdien “Dinamo” piekāpās “Jokerit” ar 0:5.