Rīgas “Dinamo” papildlaikā  piekāpjas HK “Sochi”

ROMĀNS KOŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” papildlaikā ar 1:2 zaudēja HK “Sochi”.

Vārtus rīdzinieku labā guva Aleksandrs Protapovičs, kurš pārtrauca “Dinamo” vairāk nekā 190 minūšu ilgušo “sauso” sēriju. “Sochi” rindās ar precīziem metieniem izcēlās Dmitrijs Lugins un Davids Runbdlads.

Spēles pirmajā desmitminūtē mājinieki izturēja mazākumu, taču perioda vidū pēc viesu pretuzbrukuma ielaida vārtus. “Sochi” izmantoja haosu rīdzinieku aizsardzības zonā un Dmitrijs Lugins ar plaukstas metienu panāca 1:0.

Otrajā periodā “Dinamo” teju pusi spēlēja vairākumā, taču savu viena hokejista pārspēku neizmantoja. Turklāt perioda beigās, Andris Džeriņš pēc noraidīto soliņa atstāšanas uztriecās virsū spēles tiesnesis, savainodams soģi. Latviešu uzbrucējs par šo epizodi tika noraidīts līdz spēles beigām.

Pretēji otrajam periodam, trešajā rīdzinieki daudz spēlēja mazākumā, taču nosargāja savus vārtus neskartus. Trešdaļas astotajā minūtē vārtu priekšā pirmais pie atlēkušās ripas bija Protapovičs, kurš no panāca 1:1. Perioda otrajā pusē būtisku pavērsienu nebija, un cīņa turpinājās pagarinājumā.

Papildlaika pirmajā minūtē viesi nonāca trijatā pret vienu “Dinamo” hokejistu un Dāvids Rundblads izrāva Soču komandai uzvaru.

Par labāko rīdzinieku rindās tika atzīts Protapovičs, kuram balvu pasniedza Maira Brieža pretinieks boksa supersērijas finālā Juniers Dortikoss.

Šajā mačā “Dinamo” vārtos atgriezās savainojumu izdziedējušais vārtsargs Aleksanders Salāks.