Rīgas ”Dinamo” pamostas trešajā periodā, uzvarai ar to ir par maz

6 komentāri
Rīgas ”Dinamo” pamostas trešajā periodā, uzvarai ar to ir par maz
Foto: Jeļena Ļevšina

Sastāvā būtiskas izmaiņas veikusī Rīgas “Dinamo” komanda trešdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē ar rezultātu 2:5 piekāpās Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Vladivostokas “Admiral” komandai.

Mājinieki abus vārtus iemeta mača izskaņā, kad cīņas uzvarētājs jau bija skaidrs. “Dinamo” rindās izcēlās Roberts Lipsbergs un Miks Indrašis, bet par labāko laukuma saimnieku sastāvā tika atzīts Karls Stolerijs, kurš tika pie divām rezultatīvām piespēlēm.

Video: Rīgas “Dinamo” piekāpjas Oskaram Bārtulim un viņa Admirāļiem

Viesi rezultātu atklāja spēles piektajā minūtē, kad pēc Vadima Krasnoslobodceva uzmetiena uz vārtiem ripa neveiksmīgi trāpīja pa pieredzējušā aizsarga Georgija Pujaca nūju un ielēca Džastina Pītersa sargāto vārtu tīklā.

Foto: Rīgas “Dinamo” – “Admiral”

“Dinamo” turpinājumā bija labas iespējas panākt izlīdzinājumu, taču tās palika neizmantotas, reizi spēlējot arī vairākumā, kamēr “Admiral” savu pirmo skaitlisko vairākumu mačā izmantoja, jo cīņas 12.minūtē ar spēcīgu metienu precīzs bija slovēnis Roberts Saboličs. Tobrīd mājiniekiem uz sodīto soliņa atradās Roberts Lipsbergs.

Trešdaļas beigu daļā rīdzinieki vēl reizi ieguva viena spēlētāja pārsvaru, taču atkal ar vārtu gūšanu nesekmējās, labu iespēju neizmantojot Miķelim Rēdliham.

Savukārt otro trešdaļu mājinieki sāka divas reizes izturot mazākumu, piedevām pusminūti spēlējot arī trijatā pret pieciem pretiniekiem. Turpinājumā vairākumā jau bija “Dinamo”, taču arī šajā reizē, tāpat kā vēl divas reizes šajā trešdaļā, mājinieki viena vīra pārsvaru izmantot nespēja. Divas labas iespējas bija Mikam Indrašim, tomēr atklāt rezultātu laukuma saimniekiem neizdevās.

Tikmēr “Admiral” 38.minūtē panāca jau 3:0, kad ātrā pretuzbrukumā precīzs bija Vladimirs Butuzovs.

Trešo periodu mājinieki sāka ar vārtsarga maiņu, Pītersa vietā laukumā sūtot Jāni Kalniņu. Komandas sniegumā uzbrukumā nekas daudz nemainījās, savukārt 53.minūtē Vladimirs Tkačovs panāca jau 4:0 viesu labā, izceļoties ātrā pretuzbrukumā.

Mača beigās rīdzinieki gan spēja iepriecināt savus līdzjutējus, jo ar 29 sekunžu intervālu izcēlās Lipsbergs un Indrašis. Vispirms Lipsbergs pielika nūju Stolerija mestajai ripai no zilās līnijas, bet pēc tam Indrašis, kurš teicami sāka sezonu, vācot rezultatīvus punktus, savu “sauso” sēriju pārtrauca ar precīzu metienu no zonas vidus.

Beigās, atgūstot kādas izredzes uz izglābšanos, rīdzinieki arī nomainīja vārtsargu, taču tā vietā dabūja piektos vārtus, izceļoties Damiram Žafjarovam.

6 komentāri