Rīgas “Dinamo” pagarinājumā piekāpjas spēcīgajam un sev neērtajam ”Salavat Yulaev”

1 komentārs
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Ufas ”Salavat Yulaev”.

Vārtus mājinieku labā guva Nerijus Ališausks. “Salavat Yulaev” abus vārtus guva Dmitrijs Kugriševs.

Pirmajā periodā rīdzinieki trīs reizes spēlēja vairākumā, bet savas iespējas neizmantoja, turklāt pretiniekiem spēlēšana sešas minūtes mazākumā netraucēja izdarīt vairāk metienu pa vārtiem – 9:7.

Otrā perioda pirmajā pusē aktīvāki bija mājinieki, taču pirmie vārtus guva viesi – trešdaļas astotajā minūtē Dmitrijs Kugriševs pēc vētraina uzbrukuma iebakstīja ripu Aleksandera Salāka sargātajā cietoksnī. Tiesneši ļoti ilgi skatījās video atkārtojumu un secināja, ka ripa šķērsojusi vārtu līniju.

“Salavat Yulaev” komandai pēc gūtajiem vārtiem bija iespēja dubultot savu pārsvaru, taču tas neizdevās. Turklāt, četras minūtes pirms otrā perioda beigām Ališausks ar metienu no zilās līnijas panāca neizšķirtu.

Trešā perioda pirmajā pusē rīdzinieki pēc pretinieku diviem noraidījumiem sešas minūtes spēlēja vairākumā, taču neizmantoja iespējas izvirzīties vadībā. Paši rīdzinieki pirmo reizi mačā noraidījās vien sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad uz noraidīto soliņu devās Kārters Eštons. Mazākums tika izturēts, bet nedaudz vēlāk spēle pēc abpusēja pārkāpuma turpinājās četratā pret četriem.

Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots un spēle turpinājās pagarinājumā. Papildlaika trešajā minūtē Salāku pārspēja Pāvels Koļedovs, kurš viesiem izrāva uzvaru ar 2:1.