Rīgas “Dinamo” noslēdz līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu

Pievienot komentāru
Rīgas “Dinamo” noslēdz līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Kontinentālās hokeja līgas komanda Rīgas “Dinamo” vienojusies par līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu, piektdien savā tīmekļa vietnē informēja klubs.

35 gadus vecais uzbrucējs aizvadītajā KHL sezonā laukumā devās 54 spēlēs, kurās guva 11 vārtus un 21 reizi rezultatīvi piespēlēja, laukumā vidēji spēlē pavadot 17 minūtes un 52 sekundes un kļūstot par komandas rezultatīvāko spēlētāju.

Pavisam savas karjeras laikā “Dinamo” komandas sastāvā KHL čempionātos viņš desmit sezonu laikā ir piedalījies 506 spēlēs, kurās ir nopelnījis 299 rezultativitātes punktus (124 vārti un 175 piespēles).

Līdz KHL 2020./2021.gada sezonas sākumam palicis pusotrs mēnesis, un Dārziņš pievienojies pieciem jaunajiem hokejistiem, kuriem ir līgums ar klubu un no kuriem pamatsastāva spēlētājs ir tikai Emīls Ģēģeris.

Jau ziņots, ka pirmdien par vienības galveno treneri apstiprināts latviešu hokeja speciālists Pēteris Skudra, bet otrdien tika prezentētas vienības jaunās spēļu formas un kluba logotips.

“Dinamo” aizvadītajā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.