Rīgas ”Dinamo” neizmanto savas iespējas un zaudē HK “Sochi”

2 komentāri
Rīgas ”Dinamo” neizmanto savas iespējas un zaudē HK “Sochi”
Foto: HCSALAVAT.RU

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē neizmantoja savas iespēja gūt vārtus un ar 1:5 zaudēja HK “Sochi” komandai.

Rezultātu jau pēc 75 sekundēm atklāja rīdzinieku aizsargs Uvis Balinskis, bet 11.minūtē izlīdzinājumu panāca Eriks O’Dels. Savukārt 28.minūtē “Sochi” pārņēma vadību, kad izcēlās Vadims Homickis. Trešajā periodā vēl divas ripas “Dinamo” vārtos iemeta Simons Eneruds un O’Dels.

Video: “Sochi” – Rīgas “Dinamo”. Labākie momenti

Maču Rīgas “Dinamo” komanda iesāka lieliski un jau pēc desmit spēlētām sekundēm ieguva vairākumu, bet otrajā minūtē atklāja rezultātu, kad pēc ilga Lukasa Lesio individuālā gājiena precīzi meta Balinskis, nopelnot pirmo rezultativitātes punktu sezonā.

Zaudējuši vārtus, “Soči” centās spēlēt arvien aktīvāk, ilgstoši kontrolējot cīņas gaitu. Astotajā minūtē rīdzinieki palika mazākumā, tomēr to droši izturēja. Mājinieki gan turpināja uzbrukt un drīz pēc tā panāca neizšķirtu, kad O’Dels pilnīgi brīvs vārtu priekšā saņēma ripu no aizvārtes un nekļūdījās. Uzreiz pēc tam Miks Indrašis varēja rīdziniekiem atgūt vadību, kas gan nenotika.

Turpinājumā līdz perioda beigām jau ritēja līdzīgāka cīņa, rezultātam vairs nemainoties un pārtraukumā komandas devās, kad tablo rādīja 1:1.

Otro trešdaļu Rīgas “Dinamo” kopumā iesāka labi un spēlēja aktīvi, tomēr tās astotajā minūtē nokļuva iedzinējos, kad pretinieki atņēma ripu aiz rīdzinieku vārtiem un izspēlēja līdz Homickim, kurš meta nekļūdīgi.

Trešdaļas vidusdaļā “Soči” nopelnīja divus noraidījumus 13 sekunžu laikā, kas Latvijas komandai ļāva ilgstoši spēlēt piecatā pret trijiem, tomēr šajā laikā bīstamāko momentu pamanījās izveidot pretinieki, Šonam Kolinsam izejot vienatnē pret Jāņa Kalniņa sargātajiem vārtiem. Cīņa turpināja ritēt līdzīgi un trešdaļas beigās arī ripa pabija Soču komandas vārtos, tomēr tā tika iemesta ar augsti paceltu nūju. Tāpat Latvijas komandai pēdējās minūtēs bija vēl vairāki ļoti labi vārtu gūšanas momenti, tomēr Rīgas “Dinamo” joprojām zaudēja pretiniekiem ar 1:2.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē Rīgas “Dinamo” atkal metās uzbrukumā, tomēr otrajā minūtē atkal kļūdījās savā zonā, sekoja piespēle no aizvārtes Ēnerudam, kurš nekļūdījās. Turklāt piektajā minūtē kapitulēja vēlreiz, kad Kalniņš nenoturēja ripu pēc metiena un pirmais pie tās bija O’Dels, Rīgas “Dinamo” nokļūstot jau zaudētājos ar 1:4.

Mača beigās abas komandas vairs nespēlēja ļoti aktīvi un priekšpēdējā minūtē O’Dels bija vēlreiz sekmīgākais vārtu priekšā, pirmoreiz KHL karjerā izceļoties ar trim precīziem metieniem. Zīmīgi, ka visos O’Dela vārta guvumos piespēlēja Pāvels Padakins.
2 komentāri