Rīgas “Dinamo” līdz 30. aprīlim jāiesniedz finanšu garantijas dalībai KHL

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” līdz 30. aprīlim jāiesniedz finanšu garantijas dalībai KHL
IEVA LEINIŠA, LETA

Latvijas klubam Rīgas “Dinamo” līdz 30. aprīlim jāiesniedz finanšu garantijas dalībai nākamās sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā, trešdien paziņoja rīkotāji.

Šāds izņēmums, kas gan Rīgas “Dinamo” komandai netiek piemērots pirmo reizi, ir arī Bratislavas “Slovan” vienībai, kas jau ilgu laiku cīnās ar finansiālām problēmām.

Trešdien norisinājās KHL direktoru padomes sēde, kurā tika nolemts, ka nākamajā sezonā kalendāra struktūra paliks nemainīga, vienībām regulārajā čempionātā aizvadot pa 62 spēlēm. Arī klubu skaits paliks nemainīgs un tas būs 25, bet regulārā sezona, tāpat kā šī, sāksies 1.septembrī, bet ilgs līdz 2020.gada 27.februārim. Savukārt Gagarina kausa izcīņa sāksies 1.martā, bet noslēgsies ne vēlāk par 30.aprīli.

Savukārt KHL Visu zvaigžņu spēles nedēļas nogale tiks aizvadīta 2020.gada 18.-19.janvārī.

Tāpat direktoru padomes sēdē tika konstatēts, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu par 25% ir samazinājušies klubu algu parādi.

Rīgas “Dinamo” līdz pat šīs sezonas regulārā čempionāta pēdējai kārtai cīnījās par vietu Gagarina kausā, tomēr piekto gadu pēc kārtas Latvijas komanda palika bez KHL izslēgšanas turnīra.

1 komentārs