Rīgas “Dinamo” “Latvijas Dzelzceļa” kausa otrajā mačā pagarinājumā piekāpjas “Lokomotiv”

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” trešdien “Latvijas Dzelzceļa” kausa otrajā mačā pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” hokejistiem.

Rīdzinieku labā vārtus guva Mārtiņš Dzierkals, bet Kristeru Gudļevski izdevās pārspēt Daņilam Jurtaikinam un Denisam Aleksejevam.

Pirmajā periodā abas komandas meklēja veidus, kā atklāt spēles rezultātu, tomēr 20 minūšu laikā tas neizdevās. Pēc tam otrās trešdaļas vidū Rīgas komandu vadībā izvirzīja Dzierkals, kurš pirmais piesteidzās pie pretinieku vārtiem pēc neveiksmīga Līnusa Videla metiena un raidīja ripu tīklā.

“Lokomotiv” gan prata rezultātu izlīdzināt, kad pēc nepilnām trīs minūtēm realizēja vairākumu. Tajā viesi ripu izspēlēja līdz pustukšiem vārtiem, kur pie Gudļevska cietokšņa jau “dežūrēja” Danils Jurtaikins, viņam ripu metot vārtos.

Spēles pēdējā nogrieznī turpinājās līdzīga cīņa, taču nedaudz vairāk kā četras minūtes pirms pamatlaika beigām “Dinamo” jaunpienācējs Sergejs Gimajevs atstāja savu komandu mazākumā. Mājinieki gan spēli nevienādos sastāvos izturēja, pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Papildlaikā rīdziniekiem nācās atzīt pretinieku pārākumu, jo kādā no epizodēm individuāli meistarīgi nospēlēja Deniss Aleksejevs, kurš tika garām “Dinamo” aizsargiem un ar precīzu metienu pārspēja Gudļevski.

Rīgas komandā par labāko tika atzīts aizsargs Kristaps Sotnieks, bet “Lokomotiv” šo godu izpelnījās vārtsargs Danils Isajevs.