Rīgas “Dinamo” Kalniņa vārtos iemet divas ripas, tomēr piekāpjas “Jokerit”

0 Komentāru
Rīgas “Dinamo” Kalniņa vārtos iemet divas ripas, tomēr piekāpjas “Jokerit”
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas mačā “Arēnā Rīga” ar 2:4 zaudēja Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit”.

Vārtus mājinieku labā guva Miķelis Rēdlihs un Vitālijs Pavlovs. “Jokerit” rindās Petri Kontiola guva divus vārtus, Peters Regins un Stīvs Mozess pa vieniem.

Kalniņš Somijas komandas vārtos aizvadīja visu spēli un tika galā ar 26 mājinieku metieniem.

Pirmā perioda vidū viesi četru minūšu un 25 sekunžu laikā nodrošināja uzvaru, iemetot trīs vārtus, no kuriem pirmos Helsinku klubs guva vairākumā, kas tika izciests par spēlēšanu ar sešiem laukuma spēlētājiem. Vārtus, cauršaujot Aleksandru Salāku no kreisā iemetiena apļa, guva Peters Regins, bet pārējos divus no vārtu priekšas, neviena rīdzinieka nepieskatīts, guva Petri Kontiola.

Otrais periods noritēja ar rīdzinieku pārsvaru. Kārters Eštons izķeksēja ripu aiz viesu vārtiem un patraucēja Kalniņam to piespiest, bet Rēdliham piecas minūtes un četras sekundes līdz perioda beigām atlika vien iemest to vārtu augšējā stūrī. Tiesneši minūtes desmit pētīja, vai rīdzinieki nav traucējuši Kalniņam, un nolēma vārtus ieskaitīt, izbojājot latviešu vārtsargam “sauso” spēli.

46.minūtē pēc Roberta Lipsberga un Andra Džeriņa piespēlēm vārtu starpību līdz vieniem samazināja Vitāiljs Pavlovs, taču 52.minūtē rīdzinieku vārtu priekšā pielikta Stīva Mozesa nūja viesu pārsvaru dubultoja.

0 Komentāru