Rīgas “Dinamo” izbraukuma sēriju noslēdz ar zaudējumu pagarinājumā pret “Severstal”

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma mača pagarinājumā ar 1:2 zaudēja Čerepovecas “Severstal”.

Spēles pirmajā periodā “Dinamo” vienreiz spēlēja mazākumā un izdarīja mazāk metienu pa vārtiem (6:9), tomēr pirmās 20 minūtes noslēdzās neizšķirti 0:0.

Pirmie vārti tika gūti viena mača vidū, kad, “Dinamo” spēlējot trijatā pret pieciem laukuma spēlētājiem, Robins Press izdarīja zibenīgu metienu un raidīja ripu mērķī.

“Severstal” – Rīgas “Dinamo”. Pilns spēles apskats:

Spēles trešo trešdaļu “Severstaļ” aizvadīja pasīvi, ilgstoši neapdraudot viesu vārtus. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām “Dinamo” tika pie iespējas spēlēt vairākumā un 17.minūtē to realizēja. Pēc Nikolaja Jeļisejeva piespēles ar tālu metienu pretiniekus pārspēja Cibuļskis, bet vārtsargam skatu aizsedza Gints Meija.

Pamatlaika pēdējās divās minūtēs “Dinamo” izturēja Hantera Šinkaruka sarūpēto mazākumu un cīņa turpinājās papildlaikā. Tajā abām komandām bija iespējas noslēgt maču priekšlaicīgi un “Severstaļ” vienu no tām izmantoja. Papildlaika ceturtajā minūtē Igors Geraskins meistarīgi apspēlēja vairākus rīdziniekus un raidīja ripu tīklā – 2:1.

Pēc aizvadītām desmit spēlēm Rīgas “Dinamo” Rietumu grupā ierindojas pēdējā 12.vietā ar septiņiem izcīnītiem punktiem. “Severstaļ” ar deviņiem punktiem deviņās cīņās ir sestajā pozīcijā.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju